Chodzi o sławną hiszpańską markę. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że zagraniczne gwiazdy podczas oficjalnych spotkań z fanami czy dziennikarzami mają na sobie stylizacje od luksusowych marek. Dlatego każda informacja o tym, że pewna celebrytka wybiera na takie okazje dostępne w sieciówkach ubrania i dodatki jest dla wszystkich zaskoczeniem. Fanką popularnych marek jest m.in. Kate Middleton (księżna Cambridge uwielbia sukienki z Zary), Jessica Biel, Cate Blanchett, Sienna Miller, Kaia Gerber czy Katie Holmes. Teraz do tej listy możemy dopisać Selenę Gomez. Tak, 27-letnia Amerykanka była widziana w płaszczu od Mango. 

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

Te modne paznokcie lansuje Selena Gomez. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów w manicure na 2020 rok >>

Selena Gomez ma nowy tatuaż! Jak wygląda? >>

Selena Gomez w modnym płaszczu ze znanej sieciówki! Kupicie go teraz ze zniżką

Selena Gomez w płaszczu Mango

Selena Gomez obecnie przebywa w Londynie, o czym nie powiadomiła swoich fanów na instagramie, ale wielbiciele wokalistki i tak dowiedzieli się o tym. 11 grudnia Amerykanka pojawiła się w Capital Breakfast Radio Studios, a tuż pod budynkiem powitał ją tłum chętnych, żeby zrobić sobie ze swoją idolką zdjęcia czy poprosić ją o autografy. Nie zabrakło również fotoreporterów, a patrząc na zrobione przez nich zdjęcia od razu zauważyliśmy modny płaszcz Seleny Gomez. Okrycie wierzchnie pochodzi z kolekcji Mango na sezon jesień-zima 2019/2020. Na dodatek, ten model nadal kupicie w sklepach.

Selena Gomez w płaszczu Mango

Futrzany płaszcz Seleny Gomez w zebrę kosztuje aktualnie 699,90 zł. To model o prostym kroju z długim rękawem i bocznymi kieszeniami oraz z odpinanym paskiem. Cena nie należy do najniższych, ale jest okazja, żeby go kupić za niższą cenę. Od dziś do 15 grudnia klienci Mango mogą skorzystać z rabatu -30%! Sprawdźcie maile czy dostaliście już newsletter od znanej sieciówki.