Film o Madonnie - przesłuchania do głównej roli

Rola Madonny to jedno z najbardziej pożądanych angaży ostatniego czasu. Jest o co walczyć. W przesłuchaniach do roli wzięły udział gwiazdy młodego pokolenia takie, jak Sydney Sweeney i Barbie Ferreira (obie zagrały w serialu "Euforia"), a także Julia Garner, którą możecie znać z serialu "Ozark", jak i ostatniego hitu Netfliksa, czyli "Kim jest Anna?".

Po udanym występie w drugim sezonie "Euforii", cały Internet zdaje się kibicować właśnie Sweeney. Choć tak naprawdę fani zdecydowanie ofiarowaliby jej najchętniej każdą rolę. Sama aktorka, idealnie odnajdująca się w traktującym o bólu dorastania, przepełnionym nastoletnimi problemami, narkotykami czy seksem serialu, zdaje się mieć podstawy do przejęcia roli zbuntowanej Madge. Zastanawiająca jest także kandydatura drugiej gwiazdy hitu HBO, czyli Ferreiry. Na jej Instagramie, całkiem niedawno, pojawiło się zdjęcie z córką Madonny. Jednak z całej trójki znanych nam kandydatek, Barbie najmniej przypomina wyglądem główną bohaterkę biografii. Czy okaże się to decydującym faktorem?

Julia Garner, zdobywczyni nagrody Emmy za rolę w serialu "Ozark", podobno także zgłosiła się na przesłuchanie. Przewagę daje jej krótka fryzura, przypominającą tę, którą Królowa Popu nosiła w młodości, ale nie tylko. Garner ma przecież doświadczenie w biograficznych rolach. Zagrała ostatnio słynną oszustkę - Annę Sorokin, co daje jej kilka dodatkowych punktów w tym wyścigu.

Zagranie tak charyzmatycznej i nieprzeciętnej postaci jak Madonna to gigantyczne wyzwanie, ale także szansa otwierająca drzwi do jeszcze szerzej zakrojonej, światowej kariery. Która aktorka, sprawdzi się w roli młodej, nieposkromionej piosenkarki?

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy