Adriana Lima: modelka zostanie mamą po raz trzeci

Adriana Lima przez długi czas była jednym z najbardziej znanych i uwielbianych Aniołków Victoria's Secret. Stała się absolutna ikoną seksapilu. Modelka brała udział w show aż przez 19 lat. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak zakończyć tę część swojej kariery i jeszcze bardziej skupić się na życiu rodzinnym. W lutym tego roku, gwiazda zaskoczyła swoich fanów i zadebiutowała na TikToku publikując niespodziewany filmik. Czterdziestoletnia modelka, poinformowała wtedy, że jest w ciąży. Tą radosną nowiną podzieliła się jednak w bardzo oryginalny sposób. Lima postanowiła odwdzięczyć się swojemu chłopakowi, Andre, za liczne „niespodzianki", które dotąd to on jej serwował i pokazując mu pozytywny test ciążowy. Teraz na kanale tiktokowym gwiazdy pojawiło się kolejne video, tym razem zdradzające płeć dziecka...

It’s a boy!

Lima zostanie mamą po raz trzeci. Modelka ma już dwójkę dzieci ze swoim byłym mężem - Marco Jaricem. W 2009 roku urodziła się ich pierwsza córka Valentina, a w 2012 na świat przyszła młodsza - Sienna. Małżeństwo pary przetrwało jednak jedynie 5 lat. Obecnie modelka związana jest z producentem filmowym Andre Lemmersem, z którym spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio gwiazda zamieściła na swoich social mediach uroczy filmik, na którym wraz ze swoją rodziną, poznaje płeć dziecka. Okazuje się, że modelka już niedługo powita na świecie swojego pierwszego syna! Jak chłopiec będzie miał na imię? Dowiemy się już niedługo, ponieważ syn modelki ma urodzić się zaraz po wakacjach.

__________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.