Rihanna i A$AP Rocky 

Zarówno Rihanna jak ASAP Rocky, nieustanie zwracają na siebie uwagę mediów, jest to w końcu jedna z najgorętszych par w show biznesie. Wokalistę i ikonę mody możemy regularnie zobaczyć publicznie w odważnych stylizacjach eksponujących brzuszek. Od momentu kiedy dumnie ogłosiła światu informację, że spodziewają się dziecka, gwiazda zdecydowała się odwrócić narrację dotyczącą mody ciążowej i nie bać się seksownych looków, tym samym prowokując opinię publiczną i media.  

ASAP Rocky natomiast miał ostatnio problemy z prawem, został oskarżony o napaść i aresztowany

Ślub A$AP Rocky  - D.M.B. 

W środowy wieczór ponownie mogliśmy usłyszeć o muzyku ze względu na długo wyczekiwaną premierę teledysku do nowej piosenki D.M.B. Fabuła video to opowieść o miłości ASAPa i Rihanny. W video widzimy wiele intymnych momentów z życia pary, w tym wspólne granie w kości, przesiadywanie na nowojorskich schodach pożarowych czy sytuacje, w których Riri odbiera partnera z aresztu. Raper portretuje pochodzącą z Barbadosu piosenkarkę, jako wspierającą partnerkę i przyjaciółkę, z którą lubi spędzać czas. Film jest odą do miłości pomiędzy muzykami i sugeruje, że para jest zaręczona. W końcowej części widzimy ślub Rihanny i A$AP Rockiego, obsypywanie nowożeńców płatkami róż i wokalistę pozującą w czerwonym welonie. 

Getty Images

Rihanna wyznała niedawno w wywiadzie, że raper jest "miłością jej życia". Ostatnio świat obiegła informacja, jakoby raper miał zdradzić swoją ciężarną partnerkę. Jak już jednak wiadomo, doniesienia te okazały się jedynie plotkami, a związek Riri i Rocky’ego ma się dobrze. Rihanna już niebawem urodzi, czy to oznacza, że możemy się spodziewać również zaręczyn i ślubu w najbliższym czasie?

________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.