5 znaków zodiaku, które nie wybaczą zdrady

Nie ma związków idealnych. Każde partnerstwo wymaga ciągłej pracy i wkładu obu stron. Szczere komunikowanie uczuć to podstawa w zdrowo funkcjonującej relacji. Zatajanie swoich potrzeb przed drugą połówką powoduje, że sprawy przybierają gorszy obrót. Brak zrozumienia prowadzi do tego, że zaczynamy wątpić w swoją miłość. Co niektórzy szukają wtedy szczęścia gdzieś indziej. W chwilach słabości posuwają się do zdrad. Tylko czy po akcie niewierności można jeszcze wrócić do tego, co było? Według astrologii 5 znaków zodiaku już nigdy nie zaufa partnerowi, który nadużył ich zaufanie. Niewierność do dla nich natychmiastowy znak, że muszą raz na zawsze zakończyć swój związek. Nie licz więc na to, że wybaczą twój błąd. Po takim kroku nie będzie powrotów.

Chociaż większość znaków zodiaku jest w stanie uratować związek dotknięty zdradą, pięć z nich mówi kategoryczne "nie" swoim niewiernym partnerom. 

Niestety, przebaczenie będzie niemożliwe w przypadku poniższych znaków zodiaku. Oto dla kogo zdrada to akt nie do zaakceptowania:

Baran: zdradę traktuje jak ujmę na honorze

Baran to wojownik, który nikomu nie ufa w stu procentach. Ponieważ ten znak zodiaku rządzi głową, wiadomość o zdradzie partnera na zawsze utknie w jego umyśle i będzie wywoływać w nim częsty gniew. Ognisty Rogacz nie poradzi sobie z przetworzeniem tak delikatnej sprawy. Woli związać się z kimś, kto uszanuje związek na jego zasadach. Nawet po długim czasie od rozstania może czuć złość i urazę. Po takim incydencie nie ma mowy o litości ze strony Barana. Miłość wypali się raz na zawsze. 

Baran oczekuje od swojego związku dyscypliny i lojalności. 

Bliźnięta: wolą być singlami niż tracić czas na zdrajcę

Bliźnięta zwykle mają wysoki próg tolerancji. Lubią być w związku, w którym każdy z partnerów żyje swoim życiem. Jednak to nie oznacza, że nie oczekują pełnego zaangażowania od drugiej połówki. Nie będą tracić czasu na kogoś, kto nie jest im całkowicie oddany. Kiedy dowiedzą się o zdradzie, natychmiast wyłączą swoje emocje. Na chłodno ocenią swój związek i podejmą logiczną decyzję. Bliźniaki wychodzą z założenia, że kto zdradzi raz, ten będzie zdradzać zawsze. Wolą być singlami, niż wiązać się z oszustem. Uznają, że życie jest zbyt krótkie na tkwienie w relacji, w której brakuje szczerości. 

To, że Bliźnięta nie skaczą z kwiatka na kwiatek świadczy o tym, że biorą swoją miłość na poważnie. W zamian oczekują tego samego. 

Panna: zdrada niszczy jej perfekcyjny świat

Panna odznacza się swoją troskliwą i opiekuńczą naturą. Zwykle radzi sobie z każdym problemem, służąc poradą w najtrudniejszych sytuacjach. Jedyną rzeczą nie do przeskoczenia będzie dla niej niewierność partnera. Osoby z tym znakiem zodiaku czują się bezradne w obliczu zdrady. Nie mogą sobie wybaczyć, że dopuściły do tego, co się stało. Zastanawiają się, co poszło nie tak. Po części obwiniają siebie za ten błąd - jak mogły nie zauważyć, że coś jest na rzeczy? Brak perfekcji w miłości zaczyna je przerastać. Wolą zacząć od nowa, z czystą kartką, zamiast kontynuować związek przynoszący hańbę. 

Panna nie może żyć z myślą, że przeoczyła jakiś ważny szczegół.

Skorpion: od zdrady do nienawiści jeden krok

Skorpion nigdy nie zapomni raz wyrządzonej mu krzywdy. Zdrada to dla niego sztylet prosto w serce. Związane z nią wspomnienia do końca życia będą podsycać gniew tego znaku. Po skoku w bok nie tylko nie można liczyć na jego przebaczenie, ale wręcz trzeba uważać na zemstę, ponieważ Skorpion na pewno się odegra. Tu nie ma mowy o litości. Czeka cię kara i okrutne tortury. Skorpion nie pozbędzie się odczuwanego bólu, ale przynajmniej osiągnie satysfakcję. 

Skorpion już nigdy nie spojrzy na kochanka, który był zdolny przespać się z kimś innym.

Wodnik: zdrada wymazuje z pamięci wspólną przeszłość

Ktoś mógłby pomyśleć, że Wodnik nie należy do romantycznych znaków zodiaku. To nie oznacza jednak, że łatwo wybaczyłby zdradę swojego partnera. Ten znak powietrzny nie decyduje się na związek z byle kim. Zbliżenie się do kogoś zajmuje mu sporo czasu. Kiedy już to zrobi, zakocha się po grób. Uczyni wszystko dla osoby, którą wpuścił do swojego strzeżonego życia. Chyba że doświadczy zdrady, będącej dla niego bolesnym doświadczeniem. Wtedy rozpłynie się w powietrzu i już nigdy nie powróci do tego, co było. Tak, jakby z byłym ukochanym nie łączyła go żadna przeszłość. 

Wodnik traktuje zdradę osobiście. Takie doświadczenie buduje w nim izolację.