5 znaków zodiaku, które nie wybaczą zdrady

Nie ma związków idealnych. Każde partnerstwo wymaga ciągłej pracy i wkładu obu stron. Szczere komunikowanie uczuć to podstawa w zdrowo funkcjonującej relacji. Zatajanie swoich potrzeb przed drugą połówką powoduje, że sprawy przybierają gorszy obrót. Brak zrozumienia prowadzi do tego, że zaczynamy wątpić w swoją miłość. Co niektórzy szukają wtedy szczęścia gdzieś indziej. W chwilach słabości posuwają się do zdrad. Tylko czy po akcie niewierności można jeszcze wrócić do tego, co było? Według astrologii 5 znaków zodiaku już nigdy nie zaufa partnerowi, który nadużył ich zaufanie. Niewierność do dla nich natychmiastowy znak, że muszą raz na zawsze zakończyć swój związek. Nie licz więc na to, że wybaczą twój błąd. Po takim kroku nie będzie powrotów.

Chociaż większość znaków zodiaku jest w stanie uratować związek dotknięty zdradą, pięć z nich mówi kategoryczne "nie" swoim niewiernym partnerom. 

Niestety, przebaczenie będzie niemożliwe w przypadku poniższych znaków zodiaku. Oto dla kogo zdrada to akt nie do zaakceptowania:

Baran: zdradę traktuje jak ujmę na honorze

Baran to wojownik, który nikomu nie ufa w stu procentach. Ponieważ ten znak zodiaku rządzi głową, wiadomość o zdradzie partnera na zawsze utknie w jego umyśle i będzie wywoływać w nim częsty gniew. Ognisty Rogacz nie poradzi sobie z przetworzeniem tak delikatnej sprawy. Woli związać się z kimś, kto uszanuje związek na jego zasadach. Nawet po długim czasie od rozstania może czuć złość i urazę. Po takim incydencie nie ma mowy o litości ze strony Barana. Miłość wypali się raz na zawsze. 

Baran oczekuje od swojego związku dyscypliny i lojalności.