Znaki zodiaku - dlaczego wracają do eks?

Według psychologów przeciętna osoba potrzebuje około trzech miesięcy, aby pozbierać się po swoim byłym. Niestety, dla niektórych czas nie jest lekarstwem. Niepoprawni romantycy żyją esencją dawnych chwil spędzonych z "miłością ich życia", nawet po latach od rozstania. Ilość randek czy nowych relacji zawartych w międzyczasie nie ma dla nich żadnego znaczenia. Partner z przeszłości mieszka w ich umyśle, przypominając o sobie nawet w najpiękniejszych momentach spędzanych z kimś innym. Jeśli to brzmi jak twoja nieszczęsna historia, astrologia pomoże ci zrozumieć dlaczego. Oto trzy znaki zodiaku, które z utęsknieniem wzdychają do eks. 

3 znaki zodiaku pozwalają byłemu żyć w swoim sercu nawet po latach od rozstania.

Byk: powolnie się odkochuje

Byk to znak ziemi znany z tego, że jest powolny i oporny na zmiany. Zakochanie się w kimś zajmuje mu trochę czasu, a kiedy już to zrobi, przyrzeka miłość aż po grób. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Bykiem rządzi Wenus, planeta miłości, zrozumiemy, dlaczego tak wiele lat zajmuje mu leczenie złamanego serca. Ten ugruntowany kochanek nie ma odporności na romantyczne uroki. Traktuje partnera jak bratnią duszę, swoją idealną drugą połówkę. Bez niego czuje się niekompletny. Niezawodny Byk jest lojalny i rozwija się przez bycie w stałym związku. Ciężko mu odpuścić coś, w co zainwestował całą swoją energię. Tęskni za swoim eks bardziej niż jakikolwiek inny znak.

Jak znaki zodiaku radzą sobie z rozstaniem? >>

Skorpion: rzuca miłosne zaklęcie

Podobnie jak Byk, Skorpion jest stały w uczuciach. Powoli się zakochuje i jeszcze wolniej przezwycięża rozstanie. Nie zainwestuje swojej energii w pierwszą lepszą osobę. Jako znak zodiaku silnie skoncentrowany na związkach, Skorpion ma obsesję na punkcie swojej miłości. Karmi się skrajnymi emocjami - jednego dnia kończy relację, żeby na drugi dzień ponownie ją rozpalić. Lubi testować, czy jego eks będzie mu oddany bez względu na wszystko. W swoim mniemaniu zawarł z nim diabelski pakt podpisany krwią na wieczność. Kiedy związek się kończy, Skorpion nadal czuje mentalne, wręcz duchowe połączenie z byłym, nawet jeśli jego eks się zmienił. Lubi też myśleć, że mimo upływu lat, ma z nim głębsze połączenie niż ktokolwiek inny, kto pojawił się po nim. 

Znaki wodne mają tendencję do romantyzowania swoich przeszłych związków. 

Ryby: liczą na wielki powrót

Ryby nigdy nie zatrzaskują drzwi za swoim byłym. Ten marzycielski znak zodiaku postrzega miłość w filmowy sposób. Bez względu na to, co wywołało rozstanie, nadal będzie się łudzić na powrót. Ponieważ Rybami rządzi nimi Neptun, czują się duchowo przywiązane do eks, wierząc, że to była miłość przeznaczona. Mają tendencję do fantazjowania o dawnym kochanku i śledzenia go nawet po latach od zerwania. To nic, że emocje już dawno opadły. Nadal będą próbować w jakiś sposób być w życiu swojego byłego. Zrobią wszystko, by na nowo rozpalić przeszłe uczucia. Zachowają przy tym niewinną twarz, udając, że wcale im nie zależy.

Znaki zodiaku, które najczęściej wracają do eks >>