Jak znaki zodiaku radzą sobie z rozstaniem?

Byk: zajada smutki

Jedyną rzeczą, którą Byk kocha bardziej niż seks i spodnie od dresu, może być jedzenie. Wykwintne dania w towarzystwie lampki wina najszybciej zapewniają mu poczucie komfortu. Byk jest szczęśliwy, kiedy może włożyć dłonie w masę na ciasto, a następnie samemu je zjeść. Ci, którzy urodzili się pod tym znakiem ziemi, w głębi duszy są wielkimi domatorami. Spędzanie czasu w swoim gniazdku na pieczeniu domowej pizzy i ciasteczek to dla nich najlepsze lekarstwo na smutki.

Skorpion: rozpuszcza plotki

Za złamanie serca Skorpionowi grozi zemsta. Nie będzie to jednak gra w otwarte karty. Sekretny znak wody ucieka się do podstępu. Nie wybaczy ani nie zapomni tego, co zrobił jego eks. Skorpion nie chce być osobą winioną za rozstanie, skoro już wystarczająco cierpi. Z tego powodu nie spocznie, dopóki skutecznie nie nadszarpnie reputacji byłego. Będzie udawać, że szybko się podniósł po wszystkich wyrządzonych mu krzywdach. W tym samym czasie opowie innym o najgorszych zagraniach przeszłego kochanka.

Wodnik: przechodzi metamorfozę

Wodnik po zerwaniu będzie chciał zrobić coś, co z pewnością zaszokuje wszystkich. Może ściąć włosy lub zmienić ich kolor, całkowicie przeobrazić swoją szafę lub zacząć nosić zupełnie nowy make-up, którego trudno nie zauważyć. Spontaniczna metamorfoza wyglądu to dla niego początek kolejnego rozdziału i drastyczne odcięcie się od przeszłości. Rozstanie wręcz obudzi kreatywność Wodnika, popychając go do wielu odważnych posunięć.

Baran: ustala nowy sportowy cel

Baran jest ambitny i ma wielkie ego, jakie można bardzo łatwo urazić. Rozstania wypalają go od środka, dlatego musi szybko zamienić złość w działanie. Agresja, jaką pała do swojego byłego, daje mu energię podczas treningu. Nowy, sportowy cel, dzięki któremu Baran wyrobi sobie niezłą sylwetkę, zaleczy wszystkie smutki wywołane przez eks. Po zerwaniu znak ognia najprawdopodobniej zacznie trenować do maratonu lub budować swoją masę mięśniową.

Znaki zodiaki, które szybko podnoszą się po rozstaniu >>