Podczas gdy niektóre znaki zodiaku są przesadnie podejrzliwe, inne widzą w ludziach tylko dobre intencje. Jeśli jesteś uczciwą i prawdomówną osobą, podświadomie oczekujesz, że twoi bliscy będą mieć wobec ciebie podobne intencje. Zwyczajnie nie podejrzewasz, że ktoś mógłby wbić ci nóż w plecy. Szczególnie gdy urodziłaś się jako Strzelec, urodzony optymista, który ignoruje czerwone flagi w związku. Oczekujesz od partnera otwartości i szczerości. Tylko czy nie jesteś w tym zbyt naiwna? Astrologia zdradza, z jakich powodów 3 znaki zodiaku mają problem ze znalezieniem prawdziwej drugiej połówki.

3 znaki zodiaku, które są naiwne w związku

Byk: ignoruje czerwone flagi dla dobra relacji

Byk w związku ceni sobie stabilność ponad wszystko. Zrobi, co w jego mocy, aby jego partnerstwo przetrwało długie lata. Skoro podjął decyzję o tym, że chce być w relacji, jest pewien co do swojego wybranka. Ma realistyczne podejście do życia. Woli naprawiać to, co zepsute, niż sięgać po nowszy model. Chociaż Byk czasem dostrzega czerwone flagi, zazwyczaj cierpliwie czeka, aż sytuacja sama się poprawi. Jego wrodzona niechęć do zmian sprawia, że przyzwyczaja się do rutyny, nawet jeśli są nią czyjeś toksyczne nałogi. Niestety, ten znak ziemi łatwo wybacza krzywdę. Przyjmie przeprosiny, dopóki jego życie nie ulegnie żadnym poważniejszym zmianom.

Byk toleruje niestosowne zachowania, dopóki jego związek nie zawiśnie na włosku. 

Rak: miłością próbuje załatać każdą dziurę

Rak jest uczuciowy, wrażliwy i romantyczny. Nie od razu dostrzega sygnały ostrzegawcze. Otacza swojego partnera wielką miłością, która może przysłaniać mu oczy. Dopóki jego kochanek odwdzięcza się tym samym, nie będzie mieć wobec niego wątpliwości. Zaufa, że tym razem trafił na swoją prawdziwą drugą połówkę. Może też być tak, że czerwone flagi będą dla Raka motywacją, żeby jeszcze bardziej zacieśnić więzi. Postara się zrobić wszystko, co w jego mocy, aby „ocalić” swojego partnera. Niestety, zodiakalne kraby często wierzą, że ktoś zmieni się specjalnie dla nich. Są w stanie wybaczyć cudze błędy z przeszłości, łudząc się na dalszy szczęśliwy scenariusz. 

Rak sądzi, że uleczy kochanków, którzy popełniali w przeszłości haniebne czyny. Niestety, inwestycja energii w te osoby najczęściej kończy się złamanym sercem. 

Strzelec: wierzy w dobre chęci swojej drugiej połówki

Wspomniany Strzelec ma ognisty temperament, przez który rozpoczyna spontaniczne relacje. Ten znak zodiaku prawdopodobnie zignoruje wszystkie czerwone flagi. Jest jak otwarta książka i nie rozumie, dlaczego ktoś miałby mieć przed nim tajemnice. Nieuczciwość wywołuje w nim dezorientację. Szybko próbuje usprawiedliwić niecne zachowania swojego partnera. Jako optymista, woli wierzyć w czułe słówka, niż stanąć oko w oko z gorzką prawdą. Jednak kiedy sprawy posuną się za daleko, na pewno pokaże swoje płomienne i nieposkromione, gniewne oblicze. 

Strzelca kuszą skrajne i nieprzewidywalne osobowości. Z tego powodu ma dużą tolerancję wobec zachowań innych. 

Znaki zodiaku w związkach - horoskop:

  1. Cztery znaki zodiaku, które zawodzą w miłości
  2. Kogo poślubią zodiakalne Ryby?
  3. Jak znaki zodiaku zaczynają związki?