Wideo selfie

Trend na mikrowideo nie ustaje! I bardzo nas to cieszy. Selfies w wersji "live" dają znacznie więcej możliwości i potrafią być naprawdę kreatywne. Idealnie oddzą nastrój chwili i Twoją energię. 

Self-care selfie

Self-care zawsze jest w modzie, a promowanie dbania o swoje samopoczucie jest jednym z najbardziej pozytywnych aspektów mediów społecznościowych. Dlatego też bardzo chętnie lajkujemy wszystkie zdjęcia z kategorii self-care i... same często je robimy. Nic nie jest bardziej cool

Flash! 

To jeden tych trendów, które pokochają wszystkie it-girls - w końcu promuje go sama Hailey Bieber. Sprawdzi się idealnie do wyeksponowania stylizacji lub makijażu, a do jego odtworzenia potrzebujesz jedynie lustra (spokojnie możesz skorzystać z tego w windzie) i włączonej lampy błyskowej. 

Selfie Guide 

Podstawą dobrego selfie jest dobry aparat - w tej kwestii nic się nie zmieniło, choć znacznie zmieniły się technologie, a w segmencie smartfonów pojawiło się więcej selfie friendly nowości. A teraz seria vivo V, po ogromnym sukcesie na wielu światowych rynkach, trafiła wreszcie do Europy!

Skąd taki entuzjazm? Smartfon V21 5G z serii vivo 5 wyróżnia 44-megapikselowy aparat do selfie i zaawansowane funkcje, jak AI Night Portrait, tryb Super Night, Advanced Autofocus i AI Eye Autofocus, a także lampę błyskowa Dual Selfie Spotlight oraz stabilizowane nagrywanie wideo 4K za pomocą kamery do selfie.

Tak, to jeden z tych modeli, który możliwościami aparatu zachwyci zarówno profesjonalistów twórców, jak i casualowych miłośników selfie. 

Aparat smartfonu V21 5G to wzorowy przykład synergii oprogramowania i sprzętu, umożliwiający robienie wyraźnych zdjęć selfie oraz nagrywanie wysokiej jakości filmów w dowolnym miejscu i czasie. 44-megapikselowa, nagrywająca w 4K kamera przednia została wyposażona w optyczną stabilizację obrazu oraz elektroniczną stabilizację ekranu - wszystko po to, aby umożliwić nam tworzenie najpiękniejszych wspomnień w każdych warunkach.

I tak, nocą również - aparat został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe kadry także w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkowo, technologia AI Night Portrait, która wykorzystuje zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, zadba o to, aby szumy ciemnego otoczenia zostały zredukowane, a ostrość i wyrazistość zdjęć nocnych weszła na wyższy level.

A żeby udogodnień było mało, w aparacie zastosowano również lampę doświetlającą Dual Selfie Spotlight, która łączy delikatne światło ekranu oraz wbudowaną przednią lampę błyskową, dyskretnie wkomponowaną w górną krawędź wyświetlacza, by zapewnić komfort fotografowania i filmowania w nocy - przygotujcie się na najfajniejsze koncertowo-imprezowe vlogi! 

Odpowiadając na pytanie, które teraz z pewnością nasuwa się wszystkim - tak, smartfon V21 5G jest już dostępny w Polsce!