1. Klasyki zawsze w modzie! Wybraliśmy 15 rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody.

2. JAKOŚĆ – co tak naprawdę oznacza w dzisiejszych czasach. Jak rozpoznać tą dobrą, jeśli chcesz mieć coś więcej niż tylko trwałe ubrania?

3. Reklamy MODY świetnie komentują rzeczywistość. W tym wydaniu wspominamy te najbardziej kultowe i zdradzamy kulisty tych najnowszych, zaskakujących, które powstały w domach fotografów, modelek i projektantów. Co mówią między słowami? 

4. VINTAGE wiecznie młody! Przekonuje Marzena Pokrzywińska, modelka i założycielka Vintage Unit, która otwiera przed nami drzwi swojej szafy.

5. Marta Szarejko, autorka książki „Seksuolożki. Nowe rozmowy” pyta najlepszych polskich seksuolożek, dlaczego DOTYK jest najważniejszym zmysłem i czy jego brak można w jakikolwiek sposób zastąpić.

6. Tak! Miłość bez granic istnieje. Wszystko, co powinnaś wiedzieć, gdy decydujesz się na związek z obcokrajowcem.

7. Kasia Struss, GWIAZDA naszej okładki. Top modelka, mama, założycielka marki kosmetyków ALA. Tylko u nas w pięknej sesji Mateusza Stankiewicza i w szczerej rozmowie z Agnieszką Prokopowicz, o tym, co dało jej macierzyństwo.

8. Uwaga: technologia wkracza do PERFUM! Kreatorzy zapachów mają nową konkurencję – sztuczną inteligencję. Sprawdzamy, co to oznacza, dla naszych zmysłów?

9. PORTO od podszewki. Subiektywny przewodnik Rity Zimmermann, polskiej artystki, która zamieszkała w jednym z najpiękniejszych portugalskich miast.

10. Z tym numerem super dodatek. Dodatek WODA TERMALNA MARKI AVENE. Koi zaczerwienia, nawilża skórę. Niezastąpiona w codziennej pielęgnacji, podróży i po słońcu.