1. ROZMAWIAMY z MAGDĄ MOŁEK, gwiazdą naszej okładki o jej nowych początkach, zaskakujących powrotach, seksie bez tabu i macierzyństwie bez lukru.

2. SPRAWDZAMY, dlaczego SKÓRA jest najbardziej pożądanym, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjnym materiałem tego sezonu.

3. WYBIERAMY 45 najlepszych modeli butów. Prawdziwych obiektów pożądania, bo wierzymy, że akcesoria mają największą moc zmiany.

4. PYTAMY o ciąg dalszy programu Małgorzatę Trzaskowską, która jak mówi w ELLE, nie może się już cofnąć. Spotkała na swojej drodze zbyt wiele kobiet, które zainspirowały ją do działania.

5. ZDRADZAMY nowe pasje PROJEKTANTÓW. Co robią dziś Christopher Baily, Phoebe Philo, Jean-Paul Gaultier…. i inni wielcy, którzy postanowili na zawsze pożegnać się ze światem mody.

6. ZMIENIAMY narrację o rozwodach, bo we współczesnym świecie rozwód nie musi wcale oznaczać porażki. Może być cennym doświadczeniem, dzięki któremu możesz być ROZWIEDZIONA I SZCZĘŚLIWA!

7. ZAGLĄDAMY do szafy Julii Kuczyńskiej, znanej jako MAFFASHION, która jest wierna jednej zasadzie: kupuje nową rzecz tylko wtedy, gdy uda się jej coś sprzedać z szafy.

8. TESTUJEMY tygodniowy DETOKS OD SZAMPONU. Czy to nowy sposób na lepszą fryzurę, czy tylko chwilowy trend?

9. DAJEMY do 60% rabatu na zakupy, dzięki którym odświeżysz swoją szafę na jesień. W tym wydaniu AKCJA SZALEŃSTWO ZAKUPÓW i super zniżki nie tylko na nowe kolekcje.

10. MAMY najlepsze kolory szminek. Ten numer ELLE możesz mieć z POMADKĄ AA WINGS. Dostępne są cztery kolory do wyboru - odcienie czerwieni oraz ,,nude".