1. ŚWIĘTUJEMY 75 lat francuskiego ELLE! I opowiadamy historię jego założycielki Helene Gordon-Lazareff. Odważnej kobiety, wizjonerki, która tworząc ten tytuł w 1945 roku nie przypuszczała, że stanie się on międzynarodowym magazynem dla kobiet na całym świecie, liczącym dziś 45. edycji na świecie.

2. Po latach SPOTYKAMY się z EWĄ WITKOWSKĄ, gwiazdą naszej okładki i jedną z pierwszych polskich top modelek, która światową karierę zaczynała, gdy po wybiegach chodziły Naomi Campbell, Kate Moss i Christy Turlington.

3. PODSUMOWUJEMY ostatnią dekadę w modzie. Najważniejsze trendy, wydarzenia i nazwiska, które przez ostatnie 10 lat tworzyły ciąg dalszy historii mody.

4. PRZEDSTAWIAMY najgorętsze duety projektantów. I sprawdzamy, czy ten nowy trend to odpowiedź na zawrotne tempo rynku mody, czy silniejsza niż kiedykolwiek potrzeba współpracy.

5. Maja Chitro ROZMAWIA z Emmą Corrin i Joshem O’Connorem, którzy w czwartym sezonie „The Crown” stworzyli niezwykłe role książęcej pary, Diany i Karola. 

6. Marta Szarejko ODKRYWA dla nas, które z topowych seriali zainspirowały ją, by odkryć niezwykłe książki.

7. O nowych kategoriach rozterek miłosnych przedpremierowo dla ELLE Patrycja Pustkowiak ROZMAWIA z Olgą Drendą i Małgorzatą Halber, autorkami niezwykłej pozycji "Książka o miłości”.

8. POKAZUJEMY jak nosić najmodniejsze ŁAŃCUCHY, które w sekundę odmienią każdą, nawet najbardziej klasyczną stylizację.

9. Agnieszka Zygmunt z działu Urody SPRAWDZA, dlaczego piękne opakowania kosmetyków robią czasami więcej niż nam się wydaje.

10. Grudniowe ELLE MOŻESZ kupić z wegańskimi cieniami do powiek marki INGLOT.