ELLE

1. Gwiazdą okładki październikowego wydania ELLE jest Justyna Wasilewska – aktorka, która jak żadna inna łączy nieśmiałość z odwagą i brawurą. Delikatność z buntem. Można to wyczytać w wywiadzie z nią w ELLE, zobaczyć w towarzyszącej mu sesji zdjęciowej i obejrzeć na dużym ekranie w filmie „Ikar”. Jego premiera odbędzie się podczas Festiwalowi Polskich Filmów, którego ELLE jest patronem już od 19 lat.

ELLE

2. Jakie będą najmodniejsze kolory jesieni? Najsmakowitsze odcienie brązu – słony karmel, gorzka czekolada i słodki cynamon. Kakao, espresso i cappuccino. Genialnie sprawdzą się w stylizacjach do biura i tych na wieczór. Smacznego!

ELLE

3. Co takiego ma w sobie syn farmera z Prowansji – Simon Porte Jacquemus – że podbił Paryż a o jego szalonych ciuchach i jeszcze bardziej zwariowanych akcesoriach marzyły dziewczyny na całym świecie? Przeczytaj koniecznie w październikowym ELLE.

ELLE

4. Vintage jeszcze niedawno był snobizmem. Dziś staje się ważnym wyborem, szczególnie jeśli myślisz o przyszłości planety. Gdzie szukać najlepszych rzeczy vintage? Przeczytaj nasz przewodnik.

ELLE

5. Zaczniesz słuchać, nie przestaniesz. Jeśli dużo czasu spędzasz w samochodzie, nie możesz skupić się na audiobookach, a radio cię nudzi – sięgnij po podcasty. Polecamy takie, przy których będziesz się pysznie bawić. Gwarantujemy.

ELLE

6. Wiesz, że 2019 to rok łez? Dlatego warto przyjrzeć się temu, czym jest płacz. Czy rozładowuje emocje, czy je nakręca? Jest oznaką siły czy słabości? Co manifestuje? Przeczytaj w październikowym ELLE.

ELLE

7. Wygląda na to, że w tym sezonie podkłady chcą pokonać kremy BB. Są taj transparentne i lekkie, jak jeszcze nigdy nie były. A przy tym kryją tak, że nie musisz się martwić, że masz coś do ukrycia. Nową generację poznasz dzięki ELLE.

ELLE

8. Zmarszczki są ok – przekonuje guru pielęgnacji Magda Bogulak. Swój Instytut Sharley zakładała 25 lat temu, dokładnie wtedy, gdy powstawało polskie ELLE. Teraz zdradza, co w pielęgnacji liczy się naprawdę.

ELLE

9. W tym roku akcja „Szaleństwo zakupów” będzie trwała aż pięć dni! Mało tego - zniżki sięgają 60 proc., a lista ulubionych marek kusi wysokimi rabatami. Szczegóły i kupony znajdziesz październikowym ELLE.

10. Październikowe ELLE z płatkiem do demakijażu wielokrotnego użytku od marki GLOV. "Dzięki nim do zmycia nawet bardzo mocnego makijażu wystarczy mi woda. Dzięki temu, że są wielokrotnego użytku, idealnie wpisują się w trend na eko i zero waste".  - poleca Marta Krupińska, szefowa działu urody ELLE.