1. Wszystkie oczy na akcesoria! W tym numerze ELLE zdradzamy najnowsze trendy, podpowiadamy co jest hitem w świecie dodatków, jakie torby nosimy, co z czym łączymy i jaki styl wybieramy. Będzie dużo kolorowych chust, kultowych toreb, sportowych sandałków, printów w grochy i bogatej biżuterii.
  2. Na okładce Agnieszka Grochowska, jakiej nie widzieliście. Odważna, zmysłowa, wyzwolona… blondynka. Nieznana twarz znanej aktorki i mądra rozmowa o granicach, które czasem warto przekraczać.
  3. 23 najlepsze kosmetyki świata – czyli wyniki konkursu ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS, w którym dziennikarki ELLE z całego świata wybierają swoje ukochane hity.
  4. Dlaczego boimy się kupować w luksusowych butikach? Dlaczego czujemy się niepewnie zaledwie przekraczając ich próg? O przyczynach tych lęków, a także o naszych przygodach z eleganckich sklepów.
  5. Moda to nie tylko ciuchy i dodatki. Przez lata moda była wypowiedzią polityczną i orężem walki o prawa kobiet. W nowym ELLE o tym, jak moda wyzwalała kobiety.
  6. Maria Grazia Chiuri, kobieta, która zmieniła Diora. Kiedyś przez lata wypracowywała styl Valentino, teraz dzierży stery kultowej światowej marki.
  7. Artur Rojek powraca z nową płytą. Rozmawiamy z nim o jego muzyce, dzieciństwie na Śląsku, ojcostwie i poszukiwaniu sensu w zwyczajność.
  8. Trochę wege, trochę w związku, trochę tak, trochę inaczej. Coraz mniej ostatnio stanowczych deklaracji i życiowych postaw. Powstało nawet na to angielskie słowo „-ish”. Veganish, nie vegan… A ty? Umiesz się w pełni zaangażować, czy jednak zachowawczo, nie określasz się do końca?
  9. Czy warto być dziś żoną? Czym jest dzisiaj małżeństwo? Co na daje, a co może zabrać? Analizujemy współczesną instytucję żony z ekspertami.
  10. Jak pracuje pokolenie Z i czego wszyscy możemy się od nich nauczyć, by mieć więcej czasu, luzu i spokoju.