Oto 10 powodow, dla których powinaś mieć kwietniowy numer ELLE.

1. Wszystko o dżinsie. Historia, kultowe modele, najmodniejsze fasony. Przeczytaj koniecznie, bo tej wiosny dżins lansują wszyscy najgorętsi projektanci!

2. Mniej, za to lepiej. Zamiast szafy pełnej przypadkowych ciuchów, ponadczasowe ubrania dobrej jakości. Zamiast sztampowych mebli stół robiony na zamówienie. Minimalizm to teraz najgorętszy trend. O tzw. efekcie Céline pisze Ina Lekiewicz.

3. Zofia Chylak projektuje torby, na punkcie których oszalała cała redakcja. Karze Becker projektantka opowiada o stażu u Proenza Schouler i zdradza, czym wyróżniają się jej projekty.

4. Chcesz być piękna, cierp. Dlaczego godzimy się na zabójczo wysokie obcasy czy gorsety, w których ledwo możemy oddychać? Ogłaszamy zmierzch niewygodnych trendów.

5. Tylko u nas poznasz uczestników nowej edycji "Project Runway"? Czy znajdzie się wśród nich taki talent, jak Jacob, Maciek czy Liliana? Przekonamy się już wkrótce. Zwycięski projekt trafi na okładkę ELLE.

6. W filmie Małgośki Szumowskiej "Body/Ciało" Justyna Suwała brawurowo zagrała anorektyczkę, która nienawidzi własnego ojca. Ale kino to nie jej jedyne zajęcie. O tym, co jeszcze robi, opowiada w wywiadzie Marty Szarejko.

7. Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmiszek to kolejni bohaterowie naszego cyklu "Układ idealny". W ELLE pierwszy raz mówią szczerze o swoim związku.

8. Czy dobry seks zawsze musi skończyć się orgazmem? Niekoniecznie. Zobacz, co na ten temat sądzą uczestnicy naszej debaty. Było gorąco...

9. Bohaterką nasze okładki jest kolejna polska modelka, która podbija świat mody. Dla nas Aneta Pająk pozuje w ubraniach w stylu retro i zdradza, jak odnieść sukces w modelingu.

10. Jakie kosmetyki zachwyciły w tym roku redaktorki działu urody z 45. edycji ELLE? Zobacz naszych ulubieńców, którym przyznaliśmy nagrody ELLE International Beauty Awards.

Kwietniowy numer ELLE już w sprzedaży!