iHome: inteligentne wnętrza przyszłości

Przed tobą kolejne wyzwanie - na horyzoncie jawi perspektywa nowego mieszkania i wykańczania wnętrz? Musisz teraz odbyć wiele wizyt w sklepach branżowych, wybrać architekta, firmę budowlaną, firmy odpowiedzialne za instalację ogrzewania, klimatyzację, automatykę... i tak dalej? Chcesz, żeby wszystko było ze sobą kompatybilne, a specjaliści wykonali swoje usługi w sposób rzetelny, ale niekiedy trudno jest ci uwierzyć komuś na słowo? Nic dziwnego, że na samą myśl o tym wszystkim zaczyna boleć cię głowa. Istnieje jednak sposób, który pozwoli ci podejść do tego tematu ze stoickim spokojem.

Oto miejsce, w którym otoczą cię specjaliści, a nad całym zamieszaniem związanym z wykończeniem twojego wymarzonego apartamentu będzie czuwał doświadczony architekt. Biuro projektowe iHome jest dokładnie tym, czego w takich chwilach nam potrzeba. Dotknij, sprawdź, jak dana rzecz wygląda na żywo, przedyskutuj, zapytaj, skonsultuj. Oddaj się w ręce profesjonalistów. Pracownię projektową iHome tworzą doświadczeni architekci - z ich pomocą każdy etap remontu będzie czystą przyjemnością. 

Materiały prasowe

Głównym zadaniem iHome jest ułatwienie pracy architektom - oni zajmują się kreacją wysublimowanych wnętrz, a firma iHome - nadzorem oraz inwestorom stworzyć ich wymarzone wnętrze. To kompleksowa obsługa klienta. 

Ten, kto ma już za sobą etap urządzania mieszkania, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ogromnym ułatwieniem jest wsparcie i kompleksowe podejście do jego aranżacji. Nadzór podczas tworzenia, koordynowanie zamówień i dostaw, wyszukiwanie produktów - to tylko kropla w morzu elementów, które potrafią nas wówczas solidnie pochłonąć. Warto zatem zaufać specjalistom w tej dziedzinie, oddając tę sferę w najlepsze ręce - w ręce iHome. 

Materiały prasowe

Można zatem śmiało stwierdzić, że specjaliści iHome są swego rodzaju konsjerżami wnętrz. Zajmują się bowiem także wyposażeniem apartamentu - od oświetlenia czy zabudowy na wymiar, mebli, nawet po... dobór odpowiedniego rzutnika i ekranu (tak, tym też!).

Materiały prasowe

Projektują i wdrażają najlepsze rozwiązania z zakresu automatyki, home audio czy innych rozwiązań technicznych takich jak fotowoltaika, rekuperacja, pompy ciepła. Nie jest im obca kompleksowa realizacja z instalacją oraz konfiguracją.

Chcesz, żeby obudził cię zapach świeżej kawy i promienie porannego słońca, które powoli wpadają do sypialni zza rozsuwających się o konkretnej porze rolet? Nic prostszego. Dzięki iHome szybko znajdziesz idealną dla siebie opcję. 

Materiały prasowe

Firmę iHome doceniono już nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Co istotne, iHome ma własne magazyny, dzięki czemu bardzo sprawnie kompletuje zamówienia. Ci specjaliści współpracują z najlepszymi markami i wykonawcami, a wszystkie projekty realizowane są pod ich pełnym nadzorem. 

Z takim wsparciem wykańczanie wnętrz nie musi być wyzwaniem i spędzać ci snu z powiek. Postaw na swój komfort, nie rezygnując z perspektywy wymarzonej przestrzeni domowej.

Materiały prasowe

Inspirujące wnętrze iHome

Szukasz inspiracji do swojego mieszkania? Oryginalne wnętrze zaprezentowane w artykule stworzono we współpracy biura projektowego iHome i architektki Agaty Knorowskiej (odpowiedzialnej za stronę projektowo-wykonawczą). Na jego czele stoją inwestorzy - Magda i Artur Rowiński. Wnętrze Magdy i Artura natchnęło nas do stworzenia kampanii „it TURNS me up" w której w nieszablonowy sposób chcieliśmy pokazać, jak stworzenie wymarzonego wnętrza jest ważne. Każdy dzień to niepowstrzymana chęć odkrywania odkrywania, kontemplowania i bycia TU i TERAZ - bo w domu każdy kąt i detal ma znaczenie. Daj się porwać energii wnętrza i odkryj razem z iHome świat jakości, dizajnu i ponadczasowej elegancji. 

To projekt, nad którym pracowaliśmy już od dawna (...) za jego stronę wykonawczą, projekt automatyki, kompleksowego dostarczenia wyposażenia i elementów na wymiar, odpowiada Anna Dratwa dyrektorka i managerka iHome(...) Oto oryginalne meble, nietuzinkowe dodatki i inteligentne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają życie codzienne, ale też sprawiają, że dom, w którym mieszkasz, staje się częścią ciebie - dodaje. 

PS W naszej galerii znajdziesz jeszcze więcej niezwykłych inspiracji wnętrzarskich. Enjoy!