Night&Light Golf Tournament odbył się w weekend 14-15 maja. Oryginalna formuła spotkania stała się doskonałą okazją do rozmów na temat wyzwań dotyczących zrównoważonego projektowania. Nad przyszłością oświetlenia i związanymi z tym oczekiwaniami wspólnie zastanawiali się architekci, inwestorzy z Polski, Czech i Anglii oraz projektanci oświetlenia.

Sztuczne światło jest nieodzownym elementem naszej rzeczywistości. W kontekście wyzwań środowiskowych niezbędna staje się weryfikacja dotychczasowego podejścia do kwestii oświetlenia i korzystanie z technologii, które nie tylko będą odpowiadały aktualnym potrzebom użytkowników, ale także uwzględnią aspekty ekologiczne.Doskonale wie o tym czołowy producent oświetlenia LED, Lena Lighting, który w swoich projektach stawia na tworzenie wysoce energooszczędnego oświetlenia o znakomitych parametrach, będącego połączeniem światowej klasy designu i innowacyjnej technologii.


Jako producent kompleksowych systemów zarządzania oświetleniem widzimy, jak wielki potencjał tkwi w nowoczesnych, inteligentnych rozwiązaniach. W połączeniu z technologią LED możemy mówić o oszczędnościach zużycia energii elektrycznej na poziomie 40 -50%, a co za tym idzie bardzo dużej redukcji emisji CO₂ do atmosfery.


- mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting.

Chcieliśmy, by formuła tego wydarzenia była oryginalna i mocno podkreślała znaczenie światła. Wspólnie z zespołem uznaliśmy, że nocny turniej golfowy na długo nie pozwoli zapomnieć naszym gościom, jak ważne jest oświetlenie, a jednocześnie dostarczy im niezapomnianych wrażeń – dodaje Marzena Lesińska.W celebracji Międzynarodowego Dnia Światła obchodzonego 16 maja wzięła udział także Dorota Koziara - światowej sławy polska projektantka, która aktualnie tworzy dla marki Lena Lighting autorską kolekcję lamp LED-owych. W inspirującej rozmowie o funkcjach światła projektantce towarzyszył Jacek Adamczewski, Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting, który zaprezentował światowe trendy oraz możliwości najnowocześniejszych, inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem od Lena Lighting.

Więcej zdjęć tutaj