O Zombie Boyu znów jest głośno - niestety ze względu na smutną wiadomość o jego śmierci. Znany Kanadyjczyk, któremu sławę przyniosły tatuaże oraz występ w teledysku Lady Gagi popełnił samobójstwo. Model i Dj przez lata fascynował i przerażał. Powodem były właśnie jego tatuaże, a te pokrywały ponad 80% jego ciała, w tym twarz! Zombie Boy pracował nad nimi przez sześć lat, a po założeniu profilu na Facebooku internauci oszaleli, a wspomniana Lady Gaga zaprosiła go do udziału w klipie "Born this way". Fani Ricka Genesta przez lata zastanawiali się, jak mężczyzna wyglądałby bez tych wszystkich malunków na ciele. Na ten sam pomysł w 2011 roku wpadła marka Dermablend produkująca kosmetyki o bardzo mocnym kryciu. Używają ich osoby z bliznami, a także charakteryzatorzy pracujący przy filmach i produkcjach telewizyjnych.

Zombie Boy nie żyje. Co było przyczyną śmierci? >>

Zombie Boy bez tatuaży. Jak wyglądał?

Kampania Dermablend z udziałem Zombie Boya miała pokazać, że dzięki tym produktom można nawet zakryć tatuaże na całym ciele. Efekt jest porażający. Na opublikowanym wideo możemy zobaczyć jak Rick Genest aka Zombie Boy jak mężczyzna siedzi na krześle. Nie widać ani jednego tatuażu! Potem zaczyna się etap ścierania kosmetyku z twarzy i ciała... W dalszej części wideo zobaczymy jak wyglądały przygotowania do tej produkcji. 

Przypomnijmy, Zombie Boy urodził się 7 sierpnia 1985 w kanadyjskim LaSalle, a wychowywał się na przedmieściach Montrealu. Pierwszy tatuaż Rick Genest zrobił sobie, gdy skończył 16 lat. Była to  czaszka i piszczele na lewym ramieniu. Rok później zdecydował się opuścić dom i trafił do grupy punków, z którą mieszkał w opuszczonych budynkach. To wtedy narodził się jego pseudonim "Zombie Boy". Po skończeniu 19 lat zaczął realizować swój projekt życia - zamierzał wytatuować sobie całe ciało.