Rozwód Zoë Kravitz i Karla Glusmana

Modelka i aktorka znana z "Wielkich kłamstewek" oraz aktor z rolami w "Zwierzętach nocy" i "Love" (Gaspara Noe) rozwodzą się. Amerykańskie serwisy podały, że to właśnie Kravitz miała złożyć papiery rozwodowe i zrobiła to jeszcze w grudniu. Póki co powód ich rozstania nie jest oficjalnie znany.

12 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2020 roku. Przyglądamy się najbardziej zjawiskowym kreacjom>>

Zoë Kravitz i Karl Glusman: historia związku

W maju 2019 roku Zoë Kravitz i Karl Glusman po trzech latach związku wzięli cichy ślub (w tajemnicy i na miesiąc przed planowaną datą). Byli zaręczeni od lutego 2018 r., a w wywiadach wspominali, że nie mogli się doczekać małżeństwa. Najwyraźniej jednak chcieli cieszyć się tym dniem z dala od mediów, bo udało im się powiedzieć sakramentalne "tak" zupełnie w tajemnicy przed światem. Ich ślub odbył się w osiemnastowiecznej paryskiej rezydencji, należącej do Lenny'ego Kravitza.

"Czuję się tak, jakbym wszystko zaczynała na nowo – 30. urodziny, zawarcie małżeństwa, praca nad moim show, produkcja. To tak jakby wszystko nabrało większej głębi. Chciałabym teraz robić mniej, ale o wiele lepiej. Zamiast brać na swoje barki zbyt dużą ilość projektów, wolałabym się skupić na jednym, ale porządnie. Staram się cieszyć życiem i spędzać czas z tymi, których kocham najbardziej” mówiła wówczas gwiazda.

Powody rozwodu - 15 ostrzegawczych sygnałów>>