Zodiakalny krąg kobiet. Astrologia zdradza, z jakim powołaniem przyszłyśmy na świat:

Horoskop słowiański - znaki zodiaku według naszych przodków >>

Kobieta Baran

Kobieta spod znaku Barana lubi mieć władzę i kontrolę nad wszystkim. Jest jak dziewczyna z okładki, urodzona liderka, którą inni próbują naśladować. To ona ustala reguły w swoim związku. Ma świadomość posiadanej przez siebie mocy, lecz używa jej z rozwagą. Nigdy nie podejmuje decyzji bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Od innych oczekuje wobec siebie szacunku. Jej uroda zawsze idzie w parze inteligencją. Bywa bezkompromisowa, uparta i nikt nie jest w stanie jej oszukać. Ma w sobie wrodzoną ciekawość świata. Nie zna wyzwania, z którym sobie nie poradzi. Prawo, sport, dziennikarstwo, marketing czy projektowanie to dziedziny, w których na pewno się wyróżni. Kobiece Baran z pewnością daleko do bycia potulną owieczką. 

Kobieta Byk

Kobieta Byk to bogini miłości obdarzona wrodzoną determinacją, niezawodnością i pięknem. Ma ciekawą urodę, jest kreatywna, cierpliwa, a do tego współczująca. Z życia czerpie garściami. Sztuka oraz wszystko, co związane z modą, to dziedziny, wokół których porusza się najpłynniej. Posiada wrodzone poczucie estetyki, zmysł stylisty i wyobraźnię projektanta. Jej porady na temat trendów są bezcenne. Jednak jak to byk, kobieta spod tego znaku jest uparta - lepiej nie zaczynać się z nią kłócić. Nie znosi gdy ktoś bawi się jej uczuciami, na szczęście szybko podnosi się z emocjonalnego dołka. W swojej dziedzinie jest profesjonalistką i wszystkie projekty doprowadza do końca. Ma uroczą osobowość oraz skromną naturę, a swoje serce zawsze nosi na dłoni. 

Kobieta Bliźnięta 

Kobiety spod znaku Bliźniąt myślą nieszablonowo. Ich wyobraźnia może zabrać je wszędzie, gdzie tylko zapragną pójść. Z łatwością przekształcają pomysły w rzeczywistość. Nigdy nie starają się dominować, a i tak zawsze dostają to, czego pragną. Są dowcipne, mają też poruszające przemyślenia. Sprawiają, że zwykły dzień staje się ciekawszy. Głowę kobiety Bliźniąt zawsze przepełniają kreatywne pomysły. Każdego ujmuje pomysłowością. Nie znosi się nudzić i bywa bardzo zmienna. Jest jak wieczne dziecko, które lubi płatać figle. Może godzinami rozmawiać na dowolne tematy. Nieprzewidywalność to jej kluczowa cecha. Nigdy nie wiesz, co ukrywa w rękawie.

Co o charakterze mówi dzień urodzin? >>