Zodiakalny krąg kobiet. Z jakim powołaniem przyszłaś na ten świat?

Kobieta Baran

Kobieta spod znaku Barana lubi mieć władzę i kontrolę nad wszystkim. Jest jak dziewczyna z okładki, urodzona liderka, którą inni próbują naśladować. To ona ustala reguły w swoim związku. Ma świadomość posiadanej przez siebie mocy, lecz używa jej z rozwagą. Nigdy nie podejmuje decyzji bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Od innych oczekuje wobec siebie szacunku. Jej uroda zawsze idzie w parze inteligencją. Bywa bezkompromisowa, uparta i nikt nie jest w stanie jej oszukać. Ma w sobie wrodzoną ciekawość świata. Nie zna wyzwania, z którym sobie nie poradzi. Prawo, sport, dziennikarstwo, marketing czy projektowanie to dziedziny, w których na pewno się wyróżni. Kobiece Baran z pewnością daleko do bycia potulną owieczką. 

Kobieta Byk

Kobieta Byk to bogini miłości obdarzona wrodzoną determinacją, niezawodnością i pięknem. Ma ciekawą urodę, jest kreatywna, cierpliwa, a do tego współczująca. Z życia czerpie garściami. Sztuka oraz wszystko, co związane z modą, to dziedziny, wokół których porusza się najpłynniej. Posiada wrodzone poczucie estetyki, zmysł stylisty i wyobraźnię projektanta. Jej porady na temat trendów są bezcenne. Jednak jak to byk, kobieta spod tego znaku jest uparta - lepiej nie zaczynać się z nią kłócić. Nie znosi gdy ktoś bawi się jej uczuciami, na szczęście szybko podnosi się z emocjonalnego dołka. W swojej dziedzinie jest profesjonalistką i wszystkie projekty doprowadza do końca. Ma uroczą osobowość oraz skromną naturę, a swoje serce zawsze nosi na dłoni. 

Kobieta Bliźnięta 

Kobiety spod znaku Bliźniąt myślą nieszablonowo. Ich wyobraźnia może zabrać je wszędzie, gdzie tylko zapragną pójść. Z łatwością przekształcają pomysły w rzeczywistość. Nigdy nie starają się dominować, a i tak zawsze dostają to, czego pragną. Są dowcipne, mają też poruszające przemyślenia. Sprawiają, że zwykły dzień staje się ciekawszy. Głowę kobiety Bliźniąt zawsze przepełniają kreatywne pomysły. Każdego ujmuje pomysłowością. Nie znosi się nudzić i bywa bardzo zmienna. Jest jak wieczne dziecko, które lubi płatać figle. Może godzinami rozmawiać na dowolne tematy. Nieprzewidywalność to jej kluczowa cecha. Nigdy nie wiesz, co ukrywa w rękawie.

Co o charakterze mówi dzień urodzin? >>

Kobieta Rak 

Z jednej strony jest ostra i namiętna, z drugiej wielkoduszna oraz opiekuńcza. To magiczny bałagan, który potrafi błyskawicznie zmienić swój nastrój. Jako przyjaciółka czy kochanka potrafi być lojalna aż do grobowej deski. Zakochuje się bardzo wolno, bo stopniowo zdobywa do kogoś zaufanie. Nigdy nie zapomina doznanych krzywd. Kobieta Rak to troskliwa bogini, która nosi w sercu wiele współczucia. Ma matczyną naturę i zazwyczaj nikomu nie odmawia pomocy. Kiedy już pokocha, kocha bez końca, a w zamian oczekuje tego samego. Zawsze można znaleźć w niej dobrego słuchacza.

Kobieta Lew

Lwice to światowe wizjonerki. Te kobiety wspinają się po drabinie sukcesu oraz chętnie zabierają ze sobą innych. Łączą w sobie siłę i słodycz. Zawsze motywują innych, od stóp do głów wypełnia je duch walki. Są jak królowe współczesnej dżungli, które lubią mieć wszystko, co najlepsze - od najmodniejszych ubrań, po naprawdę luksusowe dodatki czy ukochanego pożądanego przez wszystkich. Kobiety spod znaku Lwa otacza duży krąg znajomych i zawsze muszą znaleźć się w centrum uwagi. Dla nich zdrada oznacza konfrontację twarzą w twarz. Kieruje nimi ego oraz chęć dominacji. Znają swoje mocne strony. Zawodowo mogą być świetnymi ekspertkami od urody, przedsiębiorcami lub mówczyniami.

Kobieta Panna

Kobiety spod znaku Panny to te, które zawsze dokonują właściwych decyzji. Są z natury kochające, miłe i pomocne. Nawet gdy ktoś je zrani, szybko się podnoszą. Wiedzą, jak o siebie zawalczyć. To urodzone perfekcjonistki, zorientowane na wszystkie szczegóły. Dominującymi cechami Panien jest inteligencja, pewność siebie oraz bystry, logiczny umysł. Nikt nie potrafi ocenić sytuacji lepiej niż one. Mają zdolność wpływania na innych, ale na nie same ciężko wpłynąć. Dążą do wysokich standardów we wszystkim i te poniżej poprzeczki ich nie zadowalają. Chcą wykonywać wszystkie zadania indywidualnie, co wywołuje w nich ciągły stres. Odnajdują się w roli nauczycielek, redaktorek lub analityków.

Kobieta Waga 

Kobiety Wagi są wyrafinowane, błyskotliwe i inteligentne, a ich wyższy poziom zrozumienia idzie w parze z zabójczym poczuciem humoru. W życiu cenią sobie równowagę, rzadko publicznie pokazują emocje. Zawsze są zgodne same ze sobą, a ich samoświadomość upewnia je w tym, czego pragną od losu. Świecą pewnością siebie i to wyróżnia je pośród innych kobiet. Doskonale wiedzą, jak zrównoważyć swoje życie zawodowe oraz osobiste. Wagami rządzi planeta Wenus, więc są pełne uroku, przepychu, piękna, a do tego mają dobry charakter. Wypracowały sobie świetny systemem wsparcia dla przyjaciół i bliskich. Pokój jest wszystkim, czego pragną dla innych. Nie dominują ani nie pozwalają nikomu na dominację. Najbardziej cenią sobie miłość i związek.

Kobieta Skorpion

Kobieta Skorpion jest czujna, bystra i zręczna, a jej wybory życiowe są bardzo jasne. Bywa piekielnie szczera ze wszystkimi i nie obchodzi jej, czy kogoś tym skrzywdzi. To namiętna kochanka, która woli być zraniona przez czyjąś prawdę niż zakochana w cudzych kłamstwach. Tylko nieliczni poradzą sobie z jej intensywną osobowością. Prawdziwa "Skorpionka" to piękno o tajemniczej charyzmie. Łatwo przyciąga do siebie innych swoją odwagą i zmysłowością. Wie, jak odpalić każdy zły czyn. Preferuje wąskie grono jakościowych przyjaciół. Dojrzałość jest jej kluczową cechą. Bywa nieomylna, jeśli chodzi o kwestie odpowiedzialności. Żyje dla ambicji, wie jak spełniać swoje marzenia. Pamięta każdą ranę, toteż miewa kłopoty z przebaczeniem. Jej miłość jest przejrzysta i wyraża się w każdym działaniu.

Kobieta Strzelec

Kobiety Strzelce są niezwykle wrażliwe - rozumieją swoje emocje równie dobrze, co emocje innych. Jednak strzegą swoich uczuć i nie lubią ich wyrażać. Swoją prawdziwą stronę pokazują tylko kilku osobom. Ten, kto wejdzie do ich świata, może uważać się za wyjątkowego. Mówi się, że Strzelec przynosi w życiu szczęście. Ma moc sprawiania, że ​​każdy się uśmiecha. Pech trzyma się od niego z daleka. Zodiakalne łowczynie są wolnymi duchami i pragną żyć pełnią życia. Wkładają entuzjazm we wszystko, co robią. Każdy ich akt reprezentuje dobroć dla ogółu oraz miłość do natury. Równie szybko jak się zakochują, mogą złamać komuś serce. Zawsze mówią to, co myślą i tego samego oczekują od najbliższych. 

Kobieta Koziorożec

Kobiety spod znaku Koziorożca z natury bywają niezależne i samoświadome. Znają poczucie własnej wartości, więc nie posiadają złudzeń co do tego, kim są. Doskonale wiedzą, jakie są ich słabe oraz mocne strony, dzięki czemu mają realistyczne podejście do życia. Cenią sobie inteligencję. Kobieta Koziorożec jest obdarzona mądrością, która nikogo nie zawodzi. Wobec swoich przyjaciół potrafi być wielkim wsparciem. Wchodzi w rolę przywódcy w swoich kręgach nawet w najbardziej chaotycznych sytuacjach. Daj jej kij, a stworzy most nad przepaścią, dzięki swojej zaradności i determinacji. Dla niej czyny mówią głośniej niż słowa.

Kobieta Wodnik

Kobiety Wodniki są urodzonymi marzycielkami i wojowniczkami. Mają w środku napęd, który umożliwia im osiąganie wielkich rzeczy. Bywają niespokojne dopóki nie nakarmią swoich pragnień. Kierują się ambicją i kształtują swój świat tak, jak tego pragną. Cieszy je niezależność, a pośród przyjaciół zawsze zachowują się naturalnie. Lubią wyróżniać się z tłumu, a ich praca musi mieć wysoki cel. "Wodniczki" są  bardzo dobrze znane ze swoich działań humanitarnych. To urodzone aktywistki oraz wiecznie ochotniczki, by protestować oraz doprowadzać stary system do zmian. Ich mądrość i talenty wprowadzają innowacje w każdej dziedzinie. 

Kobieta Ryby 

Kobiety urodzone w znaku Ryb mają wrażliwe i współczujące serce. Są romantyczne, uduchowione oraz ciekawe świata. Zawsze wychodzą z pomocną dłonią do tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Emocje są ich najsłabszym punktem, za to intuicję mają niezawodną. Cierpią w ciszy, ukrywają smutek, nie pokazują, że zostały zranione. Kraina fantazji i snów bywa miejscem, w którym czują się najlepiej. Ich życie wewnętrzne jest bardzo aktywne. Ryby to urodzone uzdrowicielki, których potrzebuje świat. Potrafią dokonywać cudów w kreatywnych dziedzinach, sztuce i projektowaniu.

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego >>

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy