Ben Affleck znów to zrobił! W lipcu zeszłego roku sieć obiegły zdjęcia z romantycznego rejsu po Sekwanie. Rzeczna wyprawa była jedną z licznych atrakcji podczas miesiąca miodowego aktora. Kiedy redaktorki mody zachwycały się kreacjami rozanielonej Jennifer Lopez, miłośnicy memów do rozpuku śmiali się z wykończonego gwiazdora. Świeżo upieczony mąż uciął sobie drzemkę na górnym pokładzie, a paparazzi natychmiast skierowali w jego stronę obiektywy. Kadry z odchyloną do słońca głową, zamkniętymi oczami i szeroko otwartymi ustami szybko stały się viralem. Dla Afflecka nie była to żadna nowość. Już wcześniej jako templatkę do zabawnych obrazków wykorzystywano ujęcia, na których z umęczoną miną promuje swoje kolejne filmy. Nie ulega wątpliwości, że partner J.Lo nie jest duszą towarzystwa i nie najlepiej czuje się w sytuacjach publicznych. A tych ze względu na wykonywany zawód ciężko mu uniknąć. Wczorajszego wieczoru towarzyszył żonie na 65. rozdaniu nagród Grammy. Jak możecie się domyślać, także tym razem nie wyglądał na szczególnie zadowolonego. Użytkownicy mediów społecznościowych nie przeszli obok tego faktu obojętnie.

Znudzony Ben Affleck skradł show na rozdaniu nagród Grammy. Zdjęcia aktora i Jennifer Lopez rozbawiły internautów

Jennifer Lopez i Ben Affleck już kilka razy pojawiali się razem na czerwonym dywanie jako małżeństwo. Razem wzięli udział w uroczystej premierze „Wystrzałowego wesela” i w pokazie Ralpha Laurena. Jednak to wspólne wyjście na galę Grammy wywołało najwięcej emocji. Choć piosenkarka nie znalazła się w tym roku na długiej liście nominowanych, to nie mogło zabraknąć jej na wydarzeniu. Gwiazda wręczyła nagrodę Harry'emu Stylesowi za najlepszy popowy album. Być może w przyszłym roku sama zostanie wyróżniona statuetką. Artystka właśnie przygotowuje się do wydania nowego studyjnego albumu. „This Is Me... Now” ma być kontynuacją kultowej płyty sprzed 20 lat, którą nagrała w trakcie związku z Benem Affleckiem. Wtedy na trackliście znalazły się wzruszające utwory dedykowane ówczesnemu narzeczonemu. Podobnie ma być także tym razem. Jeśli artystka w przyszłym roku wejdzie na scenę, aby odebrać złoty gramofon za chwytające za serce ballady, mamy nadzieję, że jej ukochany wykaże nieco więcej entuzjazmu. Według internautów wczoraj humor zdecydowanie mu nie dopisywał. Jego postawa wskazywała na wyraźny dyskomfort i znużenie. Nie pomogły nawet porywające do tańca występy Lizzo, Steviego Wondera ani Bad Bunny. Dziś cała globalna sieć żartuje z grymasów aktora. 

Jennifer Lopez zapowiada nową płytę. „This Is Me... Now” nawiązuje do kultowego albumu sprzed 20 lat, który nagrała dla Bena Afflecka >>

„Ben Affleck wygląda jak jedyny trzeźwy gość na weselu, na którym zna tylko swoją żonę”, „Na pewno pisze teraz z kumplami na czasie: Nie mogę rozmawiać. Jestem w pracy z Jen”, „Widać jak powoli wyczerpują mu się baterie. Ma już tylko 23%”, „Jeśli masz zły dzień, uwierz mi, że nie jesteś tak nieszczęśliwy jak Ben Affleck na rozdaniu Grammy” – to tylko niektóre z wpisów, jaki można dziś znaleźć na Twitterze. Najlepsze z nich zobaczcie poniżej: