Internet oszalał na punkcie córki Kylie Jenner i Travisa Scotta. Kilka dni temu 20-letnia gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" i założycielka Kylie Cosmetics oficjalnie potwierdziła, że została świeżo upieczoną mamą. Plotki o ciąży pojawiały się przez ostatnie miesiące, co więcej, Kylie niczego nie komentowała czy dementowała. Amerykanka nie opublikowała nawet na instagramie żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. W nocy 4 lutego (czasu polskiego) Kylie Jenner potwierdziła, że urodziła córkę na początku tego miesiąca. Na dodatek, w sieci, a dokładnie na platformie YouTube celebrytka zamieściła 11-minutowe wideo. Filmik zatytułowany "To Our Daughter" ukazuje kulisy ciąży Jenner. Jenner dozuje fanom i mediom informacje na temat swojego nowo narodzonego dziecka. Najmłodsza członkini klanu Kardashian-Jenner ujawniła właśnie, jak dziecko ma na imię.

Fani prześcigali się w propozycjach na imię dla córki Kylie Jenner i Travisa Scotta. Część z nich uważało, że będzie zaczynać się na "C" bo właśnie w kształcie tej litery był wieniec kwiatów nadesłany przez Khloé Kardashian dla najmłodszej siostry. Niestety nie był to dobry trop. Kylie zamieściła na oficjalnym insta ujęcie, na którym widać rączkę noworodka. Kadr podpisano: Stormi Webster. Teraz okazuje się, że kilku wielbicielkom Kylie udało się zgadnąć imię małej i to nawet na dwa miesiące przed porodem (poniżej zobaczycie tweet z połowy stycznia). A skąd nazwisko "Webster"? 25-letni raper Travis Scott naprawdę nazywa się Jacques Webster.

To pierwsze dziecko dla Kylie Jenner i Travisa Scotta. Rodzina Kardashian-Jenner co chwilę się powiększa. Ostatnio pisaliśmy o tym, że trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa urodziła surogatka. W ciąży jest również Khloé Kardashian. Najstarsza, Kourtney Kardashian również jest mamą trójki dzieci. 

 

stormi webster

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Lut 6, 2018 o 1:14 PST

Screen ze Snapchata Kylie Jenner