Te znaki zodiaku nie powinny randkować w 2021 roku:

Byk i Wodnik: karma, a nie związek

Byk i Wodnik to jedno z najtrudniejszych połączeń w zodiaku. Podczas gdy ten pierwszy szuka wygodnego, stabilnego związku w nowym roku, ten drugi nadal unika przywiązania. Wodniki rządzone żywiołem powietrza są wysoce niezależnym bytem. Krążą tu i tam, czerpiąc maksimum korzyści ze swojego stanu wolnego. Na pewno nie dadzą się zdominować, żeby wieść przyziemne, rutynowe życie. Dla Byka będą tylko karmiczną lekcją, która zakończy się złamanym sercem. 

Związek ten ma szansę tylko wtedy, gdy Wodnik będzie szczerze chciał się zaangażować.

Skorpion i Strzelec: niszczycielski ogień

Te dwa znaki zodiaku kochają seks i na pewno będą świetną parą kochanków. Niestety ich relacja to ciągła walka woli. Skorpion może być zbyt dołujący dla wiecznie optymistycznego Strzelca. Łucznik żyje w centrum uwagi, flirtując z każdym, kogo napotka. W tym roku jest gotowy na dojrzałą relację z partnerem pełnym entuzjazmu tak jak on. Niestety, Skorpion zawsze szuka dramatów i daje oznaki swojej płomiennej zazdrości. Rozpęta walkę z lekkodusznym Strzelcem, którego mógłby mieć za przyjaciela. Ów połączenie jest stresujące, lecz tworzy najbardziej szalone wspomnienia. 

To będzie tylko krótkotrwały romans, chyba że oboje zaczną darzyć się szacunkiem.

Rak i Waga: odmienne oczekiwania

Raki, które w tym roku planują znaleźć miłość na całe życie, pod żadnym pozorem nie powinny umawiać się z czarującą Wagą. Cichy, ostrożny Krab dba o swoją drugą połówkę, podczas gdy Waga, rządzona przez Wenus, bardziej troszczy się o wygląd i swoją reputację. Oba znaki noszą serce na dłoni, ale Raka męczy zadowalanie Wagi. Gdy pojawią się konflikty, szybko się wycofa, a Waga zacznie unikać konfrontacji. To połączenie frustruje obie strony. Czy na pewno chcecie marnować swój czas?

Te znaki nie potrafią rozmawiać o uczuciach. Mają nikłe szanse na stworzenie relacji. 

Baran i Panna: lepiej osobno niż razem

Baran szukający drugiej połówki w 2021 roku najprawdopodobniej powinien trzymać się z daleka od Panny. Te dwa znaki zodiaku różnią się nawet temperamentem w łóżku. Namiętni Rogacze rządzeni przez ogień uznają ziemskie Panny za zbyt despotyczne. Zamiast płomiennych emocji otrzymają chłód oraz ciętą ripostę. Oboje są ambitni i chętni do rządzenia. Wzajemnie blokują swoje działania, a Panna ciągle gasi entuzjazm Barana. Nie znajdą sposobów na wzrastanie razem - jeśli chcą się rozwijać, muszą zrobić to osobno. 

Nieustępliwość i wieczne dysputy nie pozwolą im na rozwój poważnej relacji.

Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2021 roku >>