Znaki zodiaku w social mediach - co mówi o tobie horoskop?

Baran

Barany zakładają media społecznościowe po to, by mieć w internecie swoją biografię. Twój feed jest jak dziennik karierowiczki, którym uwielbiasz dzielić się z publiką. Masz na swoim koncie wiele dokonań, toteż wcale nie przechwalasz się na wyrost. Chętnie pokazujesz swoją pracę, przyjaciół, chłopaka, dziecko. Wpuszczasz innych za kulisy życia kobiety sukcesu, lecz szczegóły zachowujesz tylko dla siebie. Ludzie obserwują twój profil dla motywacji. Dla wielu z nich stajesz się rywalką. Sama nie spędzasz na Insta dużo czasu, bo pochłaniają cię twoje obowiązki. Nie potrafisz skupić się na kilku rzeczach naraz, więc wybierasz priorytety związane z karierą. Wtedy social media idą w niepamięć, dopóki nie osiągniesz kolejnego sukcesu. Przecież musisz mieć dobry powód, żeby znowu coś opublikować...

Byk

Bardzo płynnie poruszasz się w mediach społecznościowych. Twoje selfies zwykle są niewymuszone, a treść postów zgodna z prawdą oraz pełna humoru. Masz w sobie "to coś", dzięki czemu zyskałaś liczne grono oddanych obserwatorów. Twój profil wyróżnia się pośród innych, bo zdjęcia, jakie wstawiasz, są intrygujące i świetnie podsumowują twoją myśl. Dobrze wiesz, jak stworzyć jakościowy content, który łączy się z twoim prawdziwym życiem. Twoja rzeczywistość jest bardzo ciekawa, więc nie musisz długo myśleć nad kolejnym postem. Masz jednak obsesję na punkcie tego, jak wygląda twój feed, toteż uważnie dobierasz kolejność dodawanych zdjeć. Z kolei otwartość na ludzi, jaką pałasz w social mediach, nie ma nic wspólnego z tym, kim jesteś na żywo. Z natury trzymasz nieznajomych na dystans i dopiero z czasem nabierasz zaufania. W internecie stwarzasz odwrotne pozory. 

Bliźnięta

Artystyczne zdjęcia to twoja specjalność. Nie lubisz kopiować innych i stosować tych samych, aktualnie modnych filtrów. Starasz się, aby twój profil wyglądał jak żaden inny. Ludzie są zauroczeni twoją estetyką, fascynuje ich, kto się za tym kryje. Zdjęcia jakie wstawiasz są dobrej jakości, podobnie jak opisy znajdujące się pod spodem. W ten sposób pokazujesz innym, że jesteś artystką i intelektualistką. Budzisz zainteresowanie wielu osób, chociaż rozumieją cię tylko nieliczni. Zmienna natura Bliźniąt sprawia, że jak poczujesz zryw, to zaczynasz postować non-stop, w dzień i w nocy. Kiedy dopada cię rezygnacja, miesiącami nie dodajesz żadnego zdjęcia. Masz kilka twarzy w swoich social mediach. To, którą z nich pokażesz, zależy od nastroju. Do końca lubisz być dla innych tajemnicą.