Znaki zodiaku w social mediach - co mówi o tobie horoskop?

Baran

Barany zakładają media społecznościowe po to, by mieć w internecie swoją biografię. Twój feed jest jak dziennik karierowiczki, którym uwielbiasz dzielić się z publiką. Masz na swoim koncie wiele dokonań, toteż wcale nie przechwalasz się na wyrost. Chętnie pokazujesz swoją pracę, przyjaciół, chłopaka, dziecko. Wpuszczasz innych za kulisy życia kobiety sukcesu, lecz szczegóły zachowujesz tylko dla siebie. Ludzie obserwują twój profil dla motywacji. Dla wielu z nich stajesz się rywalką. Sama nie spędzasz na Insta dużo czasu, bo pochłaniają cię twoje obowiązki. Nie potrafisz skupić się na kilku rzeczach naraz, więc wybierasz priorytety związane z karierą. Wtedy social media idą w niepamięć, dopóki nie osiągniesz kolejnego sukcesu. Przecież musisz mieć dobry powód, żeby znowu coś opublikować...

Byk

Bardzo płynnie poruszasz się w mediach społecznościowych. Twoje selfies zwykle są niewymuszone, a treść postów zgodna z prawdą oraz pełna humoru. Masz w sobie "to coś", dzięki czemu zyskałaś liczne grono oddanych obserwatorów. Twój profil wyróżnia się pośród innych, bo zdjęcia, jakie wstawiasz, są intrygujące i świetnie podsumowują twoją myśl. Dobrze wiesz, jak stworzyć jakościowy content, który łączy się z twoim prawdziwym życiem. Twoja rzeczywistość jest bardzo ciekawa, więc nie musisz długo myśleć nad kolejnym postem. Masz jednak obsesję na punkcie tego, jak wygląda twój feed, toteż uważnie dobierasz kolejność dodawanych zdjeć. Z kolei otwartość na ludzi, jaką pałasz w social mediach, nie ma nic wspólnego z tym, kim jesteś na żywo. Z natury trzymasz nieznajomych na dystans i dopiero z czasem nabierasz zaufania. W internecie stwarzasz odwrotne pozory. 

Bliźnięta

Artystyczne zdjęcia to twoja specjalność. Nie lubisz kopiować innych i stosować tych samych, aktualnie modnych filtrów. Starasz się, aby twój profil wyglądał jak żaden inny. Ludzie są zauroczeni twoją estetyką, fascynuje ich, kto się za tym kryje. Zdjęcia jakie wstawiasz są dobrej jakości, podobnie jak opisy znajdujące się pod spodem. W ten sposób pokazujesz innym, że jesteś artystką i intelektualistką. Budzisz zainteresowanie wielu osób, chociaż rozumieją cię tylko nieliczni. Zmienna natura Bliźniąt sprawia, że jak poczujesz zryw, to zaczynasz postować non-stop, w dzień i w nocy. Kiedy dopada cię rezygnacja, miesiącami nie dodajesz żadnego zdjęcia. Masz kilka twarzy w swoich social mediach. To, którą z nich pokażesz, zależy od nastroju. Do końca lubisz być dla innych tajemnicą. 

 

Rak

Nieśmiałe Raki stają się bardzo otwarte w internecie. Czy twój Instagram przypomina publiczny pamiętnik? Media społecznościowe traktujesz jak lekarstwo na zwalczanie zła tego świata poprzez rozpowszechnianie miłości. Z twoich postów bije działanie i optymizm. Chętnie promujesz swoje pasje, pokazujesz wnętrza domu, życie rodzinne i inspirujące podróże. Wszystko, co robisz, ma dla ciebie cel, o jakim lubisz wspomnieć w każdym poście. Bije od ciebie energia godna pozazdroszczenia, a to przysparza ci wielu prześladowców. Możesz być pewna, że wrogowie cały czas odświeżają twój profil. Raki, które są bardziej wycofane, prowadzą swój Instagram tylko dla przyjaciół. W ich feedzie królują zdjęcia dzieci i zwierząt oraz śmieszne memy. Nie potrafią pożegnać się z przeszłością - nigdy nie usuną starych zdjęć ze swoim eks. 

Lew

Odkąd masz Instagram czujesz się, jakbyś była gwiazdą reality show. Chętnie wpuszczasz kamerę do swojego domu i dajesz się pokazać w różnych sytuacjach. Nie masz nic do ukrycia, wręcz przeciwnie. Traktujesz swój profil jak pamiętnik, który wszyscy mogą przeczytać. Lajki oraz odpowiedzi na relacje są przez ciebie mile widziane. Po twoim feedzie od razu widać, że zawsze jesteś sobą, ze wszystkimi zaletami i mankamentami. Nie grasz, żeby się komuś przypodobać. Wierzysz, że uwielbiają cię wszyscy. Przecież trudno znaleźć kogoś z lepszym poczuciem humoru oraz tak uroczym opakowaniem! Twoje życie prywatne i online to jedność, a kariera zawodowa pewnie też już od dawna toczy się w social mediach. Nic dziwnego, jesteś w tym mistrzynią. Dobrze wiesz, jak zwrócić na siebie uwagę oraz skutecznie zaangażować publiczność.

Panna

Ile razy zmieniasz filtr, zanim dodasz zdjęcie? Jak długo wymyślasz swój opis do posta? Panno, za bardzo analizujesz to, co pomyślą o tobie inni, jeszcze zanim cokolwiek opublikujesz. W życiu kierujesz się sprawiedliwością i oczekujesz jej nawet w social mediach. Często odczuwasz lęki społeczne, a twój wizerunek jest dla ciebie ważny. Szczegółowa natura nie pozwala ci swobodnie korzystać z Instagrama. Zamiast postawić na prostotę, od razu idziesz w głębokie przemyślenia. Potem obawiasz się, że twoja szczerość spotka się z linczem publicznym w komentarzach. To jak, lepiej nigdy nic nie publikować? Gwiazdy radzą, żebyś wreszcie wrzuciła na luz i potraktowała swoje życie online bardziej spontanicznie. Czasy bycia idealnym w social mediach przeminęły. 

 

Waga

Jako Waga dbasz o swój wizerunek, a media społecznościowe są do tego doskonałym narzędziem. Lubisz czuć, że jesteś częścią jakiejś społeczności i dostawać pozytywne komentarze na swój temat. Niestety, Instagram czasem działa w drugą stronę - sprawia, że wpadasz w kompleksy, albo irytuje cię "głupota" innych pojawiająca się w twoim feedzie. Robisz sobie kilkudniową przerwę od IG, jednak szybko do niego powracasz. Martwisz się, gdy zbyt długo jesteś odcięta od tego, co dzieje się u twoich znajomych. Tak naprawdę lubisz spędzać czas w domu, w samotności, ale chcesz sprawiać wrażenie osoby społecznej. Twoje posty w social mediach spełniają ten cel. Gdy otrzymujesz pożądany odzew, w twoim życiu nareszcie zachodzi równowaga. 

Skorpion

Instagram jest dla ciebie narzędziem do...podglądania swoich byłych i niedoszłych chłopaków. To najlepsze źródło informacji na ich temat, gdzie łatwo prześledzić każdy interesujący wątek. Poza przeprowadzaniem śledztwa, od czasu do czasu dodajesz jakiś post związany ze swoim życiem prywatnym. Zazwyczaj dzielisz się z publiką rzeczami, które kochasz - karierą, pasjami oraz życiem rodzinnym. Lubisz pokazać, co jest dla ciebie ważne, lub informować innych o sukcesie. Nie robisz tego super regularnie, bo zmęczenie, brak energii czy weny twórczej odbierają ci przyjemność z siedzenia w social mediach. Twoja intuicja bywa niezawodna nawet przez internet. Na kilometry wyczuwasz fałsz płynący z postów innych osób. Szybko przestajesz obserwować konta ludzi, którzy według ciebie nie są wiarygodni. 

Strzelec

Twój Instagram to prawdziwa ty w pigułce. W postach przedstawiasz swoje życie, które naprawdę jest fascynujące. Widoki z podróży, nowy projekt, zdjęcie w ruchu - feed każdego Strzelca jest bardzo dynamiczny. Nigdy nie pojawia się w nim to samo, bo lubisz zaskakiwać i nie znosisz monotonii. Ciągle się przemieszczasz, a twoja rzeczywistość jest kolorowa oraz pełna zmian. W gruncie rzeczy nie przepadasz za social mediami. Postujesz coś dopiero wtedy, gdy masz na to nastrój lub chcesz nakarmić swoje ego. Nie interesuje cię świat z Instagrama, bo sama masz o wiele ciekawsze zajęcia. Jednak to twoje okno na cały glob, przez które nawiązujesz egzotyczne znajomości. Sama przyznaj, że większość twoich przygód miała swój początek w internecie. 

 

Koziorożec

Media społecznościowe nie są twoją mocną stroną. Wydają ci się raczej niepotrzebne. Uważasz, że jesteś najfajniejsza na żywo i nie czujesz potrzeby prężenia się przed aparatem. Nie chcesz "sprzedawać" swojej osobowości tak, jak robią to wszyscy dookoła. Nie przejmujesz się opinią innych i dobrze ci z twoim wyobcowaniem. Jeśli już stajesz się aktywna na Instagramie, twój profil jest bardzo uporządkowany. Pokazujesz na nim bliskie ci osoby, ważne wydarzenia czy osiągnięcia, z których jesteś dumna. Nie przejmujesz się ilością polubień, ale i tak dostajesz spory odzew. Przy okazji korzystasz z podglądania innych, żeby zaspokoić swoją ciekawość.

Wodnik

W social mediach jesteś cichym obserwatorem. Potrafisz godzinami scrollować swój feed i zostawiać lajki pod postami innych. To twoja ucieczka od codziennych problemów, sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Jednak wizerunek, jaki sama kreujesz, odbiega od tego, kim naprawdę jesteś. Przedstawiasz się jako oaza spokoju, która ma poukładane życie. Nie chcesz, żeby twój chaos wyszedł na wierzch i, broń Boże, odstraszył publikę. Boisz się pokazać prawdziwe oblicze, jakie znają tylko przyjaciele z reala. Twoje posty na ogół są artystyczne oraz mają pozytywny przekaz. Niewiele mówią o tobie samej, bo to wiedza tylko dla wtajemniczonych. 

Ryby

Instagram jest twoim polem do tworzenia niczym czyste płótno w rękach prawdziwego artysty. Z twojego feedu bije kreatywność, bo zdjęcia są dla ciebie idealnym sposobem na wyrażenie tego, co próbujesz przekazać. Używasz ich zamiast słów nawet w wiadomościach prywatnych. Jako bardzo wrażliwy znak zodiaku dostrzegasz piękno w prostych rzeczach, które inni przeoczają. Lubisz publikować artystyczne selfies czy inspirujące cię miejsca i obiekty. W social mediach pokazujesz także swoją pasję oraz osoby dające ci natchnienie. Szczerze informujesz innych o tym, co kochasz lub jakie aktualnie przeżywasz przygody. Ludzie doceniają tą szczerość i chętnie śledzą każdy twój krok. Ryby, które są bardziej powściągliwe, zachowują się na Instagramie jak wycofany, zodiakalny Rak. 

Horoskop zdrowotny 2020 - jak dbać o siebie w tym roku? >>