Horoskop miłosny oblicza szanse na udany związek, śledząc wędrówkę Wenus i Marsa. Umiejscowienie tych planet na naszych wykresach wytycza czas największego potencjału. Co ciekawe, w 2022 roku wiele znaków zodiaku otrzyma wsparcie Jowisza. Planeta Szczęścia urzeczywistni nasze romantyczne manifestacje. Węzły księżycowe, które przesuną się do Byka i Skorpiona, również dadzą nam wiele okazji do spontanicznego zakochania się. Kto ma największe szanse na prawdziwe love story? Poniższa lista tłumaczy tranzyty, które zadziałają na korzyść dla miłości. 

Skorpion - znak słońca i znak wschodzący

W 2022 roku nieco zwolnisz tempo. Węzeł Południowy wkracza w twój znak, wypłukując wszystko, co już nie służy twojemu prawdziwemu celowi. Stworzysz przestrzeń dla stabilniejszych relacji i zadedykujesz się jednej osobie. Zamiast podążać za starymi wzorcami, przyjmij miłość taką, jaka jest. To szczęśliwy czas, aby się zakochać. Nawet jeśli jeden związek się posypie, szybko poznasz kogoś, z kim stworzysz nowe wspomnienia. Pierwsze zmiany na lepsze wydarzą się po 8 kwietnia, kiedy w kosmosie nastąpi marzycielska koniunkcja Jowisza z Neptunem. 

Strzelec - znak słońca i znak wschodzący

Strzelec będzie mieć Jowisza w Baranie przez kilka miesięcy w roku 2022. Ta ognista energia dotknie twojego piątego domu miłości i pasji. Nawet najbardziej wybredni Łucznicy już wkrótce mogą się zakochać. Swoją strzałę Amora wycelujesz w kogoś, kto rozumie twoją potrzebę wolności. Dojrzewasz. Uczysz się czerpać przyjemność z uziemienia i znajdować pocieszenie w rutynie. Masz szansę zbudować swoją bezpieczną przystań, do której zechcesz wracać po każdej podróży. Czas napełnić serce obfitością. Nie bój się zarzucić kotwicy. 

Horoskop astrologiczny na 2022 rok >>

Panna - znak słońca i znak wschodzący

W 2022 roku Jowisz zagości w twoim siódmym domu związków. Ten aspekt podwoi twoje szczęście w budowaniu solidnych relacji. Czeka cię również sprzyjająca miłości koniunkcja Jowisza i Neptuna, która wydarzy się 8 kwietnia. Tuż po tym zjawisku możesz poważnie się zakochać. Jeśli szukasz miłości, daj się ponieść magii. Zajęte Panny wzniosą swoje związki na wyższy poziom. Kolejne miesiące będą pięknym czasem na pokładanie energii w osobach wspierających twój rozwój. Zaufaj losowi i otwórz swoje serce na coś pięknego. 

Ryby - znak słońca i znak wschodzący

Ryby czeka wiele szczęścia w miłości za sprawą Jowisza i Neptuna w ich znaku. To połączenie stwarza idealne warunki do spontanicznego zakochania się. Zwiększy się twoja moc manifestacji, a więc nie rezygnuj ze swoich marzeń. Posyłaj w eter dobrą energię. W końcu przyciągniesz do siebie bratnią duszę, która będzie rezonować z twoimi wibracjami. Masz szansę spełnić każdy scenariusz, na jaki się odważysz. Upewnij się jednak, że postępujesz zgodnie ze swoją wewnętrzną prawdą.

Horoskop partnerski 2022: co czeka twój związek? >>