Bliźnięta

(21 maja - 20 czerwca)

Randkowanie z Bliźniętami może sprawiać wrażenie, że przebywasz z dwiema różnymi osobami naraz. Jako znak powietrzny, Bliźniak jest towarzyski i ma szerokie grono przyjaciół. Niestety, lubi dramaty w związku, a zatem potrzebuje wielu konfliktów, by nieustannie wzniecać iskrę miłości. Będzie flirtować z innymi na oczach swojego kochanka. Tylko po to, żeby sprawdzić, czy ten jest mu oddany. Aby znak o dwóch twarzach nie złamał ci serca, ustal z nim granice na samym początku. Szczerze powiedz mu, co czujesz i wyjaśnij, dlaczego jego zalotne zachowania doprowadzają cię do szewskiej pasji.

Rak

(21 czerwca - 22 lipca)

Nastrojowy Rak jest rządzony przez Księżyc i chociaż może być opiekuńczym oraz niezwykle czułym kochankiem, związek z nim wymaga nie lada cierpliwości. Astrologiczny krab to najmłodszy znak rządzony żywiołem wody. Nie pojmuje, że jego emocjonalność może wpływać bardzo negatywnie na innych. Gdy ubzdura sobie, że jest w "niebezpiecznym" związku, natychmiast wycofa się do swojej skorupki. Najbardziej boi się porzucenia i złamania mu serca przez kogoś, komu ufa. Jeśli raz go zawiedziesz, nie licz na drugą szansę. On może stać się twoją gorzką lekcją, jak nigdy nie postępować w relacji. 

Skorpion

(23 października - 21 listopada)

Skorpiony doświadczają paradoksu chęci łączenia się w pary na zawsze, jednocześnie obawiając się życia pod kloszem. Są zbyt połączone ze swoim mrokiem. Przez to zamiast happy endu wybierają destrukcję. Wystarczy im malutki impuls, żeby zrujnować swój związek miłosny. Nie lubią, gdy ktoś stawia im ograniczenia. Płochliwe Skorpiony bardziej martwią się o siebie niż uczucia drugiej połówki. Nie dadzą się zranić. Raczej zrobią to pierwsze, gdy tylko poczują się zagrożone. Jednak zanim przejdą do tego etapu, najpierw muszą naprawdę się zakochać, a to, w przypadku tej istoty, zdarza się niebywale rzadko. Plus? Są bardzo lojalnymi partnerami. 

Znaki zodiaku toksyczne w związkach >>

 

Lew

(23 lipca - 21 sierpnia)

Lwy mogą przesadnie kierować się ego, zapominając, że ich partner też myśli i czuje. Kochankowie tego znaku często mogą się poczuć jak ich dodatek do życia lub pomocna dłoń. Jeśli nie będą spełniać swoich "obowiązków", płomienna miłość Lwa po czasie wygaśnie. Kieruje nim stały żywioł ognia, przez co nie potrafi zmienić swojej natury lub pójść na kompromis, żeby dać komuś komfort. Aby uniknąć złamanego serca, umawiaj się z Lwem tylko pod warunkiem, że godzisz się na to, by grać drugie skrzypce.

Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Wodnikiem rządzą Saturn i Uran, co czyni go bardzo niestabilnym kochankiem. Uran jest niestałym władcą planetarnym, a Saturn nieustannie pragnie wolności. Jako znak powietrzny, Wodnik bywa zmienny niczym wiatr. Miota się na wszystkie strony świata. To ten typ, który cię prześladuje, lecz nigdy nie powie ci wprost swoich uczuć. Jeśli nie chcesz, aby Wodnik złamał ci serce, daj mu dużo miejsca i jeszcze więcej okazji do spędzania czasu z jego paczką. W przeciwnym razie wyswobodzi się ze związku. 

Strzelec

(22 listopada - 21 grudnia)

Ostatnie miejsce na tej liście zajmuje seryjny łamacz serc. Jest nim Strzelec, który rzadko wchodzi w stały związek, bo życie to dla niego nieustanna przygoda. Od urodzenia czuje w sobie niewyjaśniony strach przed rutyną lub ograniczeniem wolności. Relację traktuje tak samo, jak więzienie, chyba że go do siebie przekonasz. Zasada numer jeden to dać Strzelcowi wolność i nie próbować usidlić go w klatce. Tym lepiej, jeśli dorównujesz mu tempa. Wtedy będziecie wspólnie przemierzać świat.