Znaki zodiaku, które się spóźniają:

Wodnik: szczęśliwi czasu nie liczą

Wodniki są wolnymi duchami i nie znoszą do niczego się zobowiązywać. Mają w sobie naturalną chęć buntowania się przeciwko regułom. Ignorują ograniczenia czasowe, dlatego zazwyczaj spóźniają się na spotkania. Zamiast pojawić się zgodnie z planem, prawdopodobnie nadal siedzą w domu, udoskonalając swój nowy projekt. W natłoku kreatywnych myśli zapominają, że powinny gdzieś być. To właśnie sprawia, że ​​Wodniki są tak wyjątkowe i inspirujące. Spóźnialstwo na ogół uchodzi im płazem. Nawet jeśli zjawią się po czasie, nadal olśniewają swoim bystrym dowcipem czy nową ideą na temat ludzkości.

Bliźnięta: nie mają w co się ubrać

Głównym powodem, dla którego Bliźnięta zawsze się spóźniają, jest to, że nie mogą zdecydować, co na siebie włożyć na daną okazję. Przymierzyły co najmniej pięć różnych strojów, jednak żaden z nich nie wydawał się właściwy. Bliźnięta to chroniczni myśliciele zmieniający zdanie na temat każdej rzeczy, od fryzury po makijaż i kolor paznokci. W ostatniej chwili mogą nawet biec do sklepu, żeby kupić sobie coś zupełnie nowego. Podejmowanie decyzji to ich największy problem, jednak szybko odnajdują się w każdej sytuacji. Spóźniają się na spotkania, ale przynajmniej w pełni uczestniczą w tym, co dzieje się potem. 

Rak: zaczyna wątpić w sens spotkania

Biedne Raki nigdy nie zamierzają się spóźnić, ale kiedy czują presję związaną z randką, zaczynają rozważać wszystkie za i przeciw. "Czy spotkanie potoczy się naturalnie? Czy połączy nas oczywista chemia? A jeśli coś ważnego pójdzie nie tak?" - te pytania pojawiają się w umysłach Krabów, czasem sprawiając, że odwołują wyjście. Nieprzewidywalność przeraża ten znak, który tak bardzo strzeże się przed zranieniem. Dobrą wiadomość? Kiedy Rak na poważnie się w coś angażuje, najprawdopodobniej chce stałego związku. To najbardziej lojalny partner w zodiaku. Warto poczekać, aż postanowi opuścić swoją strefę komfortu. 

Strzelec: nie lubi, kiedy ktoś dyktuje mu warunki

Strzelcy pałają wrodzoną niechęcią do ściśle określonych zasad. Chcą życia, które ciągle się zmienia. Odrzuca je wizja bycia "takimi jak wszyscy" i przewidywalne scenariusze. Pojawią się na randce, kiedy tylko zechcą. Można na nie czekać przez długie godziny. Czy ta gra jest warta świeczki? Chociaż Strzelce są ostrożne wobec zobowiązań, najbardziej uszczęśliwia je, kiedy ktoś nie ma problemu z ich spontanicznością. Zdarza się też, że potrzebują partnera, który mógłby trochę je ugruntować i motywować do bycia punktualnym. 

Znaki zodiaku, które nie dają szansy swojemu eks >>