Znaki zodiaku w łóżku - kto nie lubi spać sam?

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki to duże misie-przytulanki. Dla nich spanie bez ciepłego ciała obok jest jak próba zaśnięcia bez poduszki. Będąc zmysłowym znakiem ziemskim, okazują swoje uczucia poprzez dotyk. Kontakt fizyczny odgrywa tu wielką rolę, podobnie jak pragnienie bezpieczeństwa i pewności. Uparte Byki to sekretni wrażliwcy, którzy są szczęśliwi zasypiając przy partnerze, a potem zaczynając dzień w jego objęciach. Nie ma to jak poranny seks.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki, jako jeden z najbardziej wrażliwych i sentymentalnych znaków zodiaku, są zawsze pierwsze do przytulania się. Nie mogą się powstrzymać - gdy się zakochają, chcą całkowicie pochłonąć tę osobę. Pragną spędzać dnie i noce ze swoim partnerem. Świadomość, że ten jest obok nich w łóżku, daje im najwyższe poczucie komfortu. Raki w związku potrzebują pewności siebie. To, że partner dzieli z nimi posłanie, zdaje się najlepszym zapewnieniem o miłości.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lwy uwielbiają czuć się kochanymi. Mogą wikłać się w wiele romansów z uzależnienia od bliskości fizycznej. Od namiętnych pocałunków, poprzez długie przytulanie czy pikantniejsze momenty pod prysznicem, ci kochankowie próbują zawsze skierować na siebie całą uwagę. Wolą spać z partnerem niż w pustym łóżku. Wygoda sypialni nie ma znaczenia, dopóki znajdują się w czyichś ciepłych objęciach. Jak przystało na ognisty znak Słońca, muszą znajdować się blisko źródła żaru. 

Waga (23 września - 22 października)

Podobnie jak Raki, Wagi mają reputację zadedykowanych kochanków. Często uważa się je za najbardziej romantyczny znak w całym zodiaku. W towarzystwie tego żywiołu powietrza dosłownie można poczuć, że "love is in the air". Zawsze trzymają się blisko partnera, obdarzając go licznymi dowodami miłości. Jeśli jednak ten nie chce zostać na noc, natychmiast wnioskują, że coś jest nie tak. Wagi zakochują się w osobach, które chcą dzielić z nimi każdy skrawek przestrzeni. Według nich budzenie się przy drugiej połówce sprawia, że dzień zaczyna się dobrze jeszcze przed kawą.