Zendaya i Tom Holland – historia związku

Tom Holland przyszedł na świat 1 czerwca 1996 roku w podlondyńskim Kingston upon Thames. Zendaya urodziła się dokładnie trzy miesiące później w odległym Oakland. On od dziecka marzył o przywdzianiu stroju superbohatera, na co lata później dowodów dostarczyła jego filmowa (i życiowa) partnerka. Ona niestrudzenie trenowała taniec, co zapewniło jej role w produkcjach Disneya. Choć początkowo dzieliło ich tysiące kilometrów, jako dwudziestolatkowie spotkali się na planie marvelowskiego przeboju „Spier-Man: Homecoming”. Według świadków natychmiast połączyła ich przyjaźń. 

Producentka Amy Pascal przestrzegała gwiazdy przed romansem. „Wzięłam Toma i Zendayę na stronę, osobno, kiedy po raz pierwszy ich obsadziliśmy i zrobiłam im pogadankę. Nie idźcie tą drogą – po prostu nie. Spróbujcie tego nie robić. Tę samą radę dałam Andrew i Emmie. To komplikuje rzeczy, wiesz? A oni wszyscy mnie zignorowali” – tłumaczyła. Niechęć mogła wynikać z poprzednich doświadczeń. W miłosną relację uwikłani byli zarówno Andrew Garfield i Emma Stone, jak i Kirsten Dunst oraz Tobey Maquire. Żadna z nich nie przetrwała próby czasu, ale wszystko wskazuje na to, że Zendaya i Tom Holland mogą przełamać słynną klątwę. 

Para unika wynurzeń na łamach prasy i niechętnie pozuje razem na ściankach. Osoby z otoczenia gwiazd wyznały jednak, że są ze sobą „na poważnie i na stałe”. Kiedy paparazzi przyłapali ich na pocałunku, Tom Holland nie krył niezadowolenia z naruszenia prywatności. „Myślisz, że moment między dwojgiem ludzi, którzy bardzo się kochają, należy tylko do nich, a w rzeczywistości jest chwilą dzieloną z całym światem. Zawsze byłem bardzo zdeterminowany, by zachować tę część życia dla siebie, ponieważ i tak daję z niego bardzo wiele [...] Nie chodziło o to, że nie byliśmy gotowi [na upublicznienie naszego związku]. Po prostu tego nie chcieliśmy” – wyjaśnił w rozmowie z GQ. W podobnym tonie na łamach GQ wypowiedziała się gwiazda „Diuny”: 

„Kiedy naprawdę kogoś kochasz i zależy ci na nim, chcesz, aby niektóre momenty i sprawy zostały między wami. Myślę, że miłość jest rzeczą świętą i wyjątkową, czymś, czego pragniesz doświadczać i cieszyć się tym tylko z osobą, którą darzysz uczuciem”.

Zendaya w uroczy sposób świętuje urodziny Toma Hollanda

Nie oznacza to, że zachowują dla siebie wszystkie wspólne chwile. Dla Zendayi i Toma Hollanda tradycją stały się już publiczne urodzinowe życzenia. W zeszłym roku aktorka uczciła wyjątkową rocznicę wspólnym zdjęciem. „Najlepsze życzenia dla tego, który sprawia, że jestem najszczęśliwsza” – podpisała czarno-białą fotografię. Jej partner odwzajemnił się zakulisowym kadrem z charakteryzatorni. Jako że wczoraj Tom skończył 27 lat, Zendaya znów sprawiła obserwatorom prezent i pokazała nowe zdjęcia swojego chłopaka. Na pierwszym jubilat nurkuje w morzu, a wystawione ponad taflę wody dłonie układa w kształt serca. Drugie ujęcie ukazuje gwiazdora w pełnej krasie na przybrzeżnych skałach.

zendaya / instagram.com

zendaya / instagram.com

Świeżo upieczony 27-latek również postanowił świętować urodziny w mediach społecznościowych. „Dziękuję za wszystkie niesamowite życzenia urodzinowe” – napisał na Instagramie. „Oto upominek ode mnie dla was. Pomyślałem, że udostępnię najprawdopodobniej najseksowniejsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek mi zrobiono”. Post przedstawiający, jak zmierza do wody w pełnym ekwipunku, opatrzył hashtagiem „najseksowniejszy żyjący mężczyzna”.