Ostatnia odsłona przygód człowieka-pająka nie zakończyła się dobrze dla Petera Parkera i MJ. W wyniku ingerencji w bieg wydarzeń i zachwiania równowagi w multiwersum ukochana superbohatera... zapomniała o jego istnieniu. Sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej w przypadku odtwórców głównych ról. Według fanów Zendaya i Tom Holland zaczęli randkować już w 2016 roku, chociaż do niedawna uparcie zaprzeczali wszelkim plotkom. Kiedy paparazzi przyłapali ich na pocałunku, nareszcie potwierdzili związek, ale i tak bardzo ostrożnie dobierali słowa.

Kim Kardashian komentuje związek Pete'a Davidsona i Emily Ratajkowski >>

„Jedną z wad bycia popularnym jest utrata kontroli nad prywatnością. Myślisz, że moment między dwojgiem ludzi, którzy bardzo się kochają, należy tylko do nich, a w rzeczywistości jest chwilą dzieloną z całym światem. Zawsze byłem bardzo zdeterminowany, by zachować część życia dla siebie, ponieważ i tak daję z niego bardzo wiele. Czuliśmy, jakbyśmy byli pozbawieni naszej prywatności. Nie chodziło o to, że nie byliśmy gotowi [na upublicznienie naszego związku]. Po prostu tego nie chcieliśmy” – wyjaśnił Tom Holland na łamach GQ.

„Nie mogę odbyć tej rozmowy bez niej. Za bardzo ją szanuję, żeby powiedzieć... To nie jest moja historia. To nasza historia. I porozmawiamy o tym, kiedy będziemy razem gotowi na ten krok”.

Zendaya i Tom Holland unikają rozgłosu, ale potajemnie „planują wspólną przyszłość”. „Zamierzają się ustatkować” – podaje amerykańska prasa

Od czasu do czasu w Internecie pojawiają się dowody na dalszą zażyłość gwiazd. Wiadomo, że Tom odwiedzał Zendayę na planie w trakcie pracy nad kolejnym sezonem „Euforii” i drugą częścią „Diuny”. Para nie szczędzi sobie również uprzejmości w mediach społecznościowych. Mimo to szczegóły starają się zachować dla siebie. Jeżeli podejrzewacie, że milczenie może oznaczać kryzysy i problemy, jesteście w błędzie. Dziennikarze US Magazine skontaktowali się z osobą z otoczenia aktorów, według której jeden z naszych ulubionych duetów w show-biznesie jest ze sobą „na poważnie i na stałe”.

„Oboje chcą się ustatkować i z całą pewnością planują wspólną przyszłość” – czytamy na łamach nowego wydania magazynu.

Przypominamy, że początkowo współpracownicy nie wróżyli im długiej i szczęśliwej miłości. Kiedy dostali role w hicie Marvela producentka Amy Pascal zniechęcała ich do zakulisowego romansu. „Wzięłam Toma i Zendayę na stronę, osobno, kiedy po raz pierwszy ich obsadziliśmy i wygłosiłam im wykład. Nie idźcie tą drogą – po prostu nie. Spróbujcie tego nie robić. Tę samą radę dałam Andrew i Emmie. To komplikuje rzeczy, wiesz? A oni wszyscy mnie zignorowali” – tłumaczyła w późniejszym wywiadzie. Jej niechęć wynikała z poprzednich doświadczeń. W miłosną relację uwikłani byli zarówno Andrew Garfield i Emma Stone, jak i Kirsten Dunst oraz Tobey Maquire. Jak na razie Tom Holland i Zendaya nic sobie nie robią ze złej wróżby, a my trzymamy kciuki, aby tak pozostało!