Na to show czekało tysiące fanów z naszego kraju, bo trzeba wiedzieć, że Beyoncé występuje stosunkowo rzadko, ale gdy już wybiera się w trasę, to jej koncerty zapadają na długo w pamięć. Ten niesamowity spektakl można częściowo obejrzeć na filmikach publikowanych na TikToku czy Instagramie, ale przeżycie tego na żywo to przecież nie to samo. Bilety na warszawskie wydarzenia były prawie wyprzedane. Okazuje się, że na Stadionie Narodowym bawiły się też międzynarodowe gwiazdy.

Zendaya i Tom Holland bawili się na koncercie Beyoncé w Warszawie? Zdjęcie, które trafiło do internetu, wywołało ogromne poruszenie wśród fanów gwiazd

Najpierw plotkowano, że Lizzo podziwiała show w strefie Golden Circle, a przecież Amerykanka już w środę zaśpiewa na gdyńskim Open'er Festival. Potem internet zaczął szaleć na temat innych celebrytów. O kogo chodzi? O Toma Hollanda i Zendayę!  Aktorka znana jest ze swojego uwielbienia do Beyoncé, ale wybór Polski na udział w koncercie swojej idolki był sporym zaskoczeniem. Przecież w harmonogramie Mrs Carter są największe stolice Europy. Dowodem na jej obecność miało być selfie z tłumu pokazujące nieostre ujęcie ze słynną parą. Na różnych kontach fanowskich podano też, że oprócz tej dwójki zauważono, koleżankę z serialu „Euforia”, Hunter Schafer, oraz asystenta Zendayi, Darnella Applinga.

Czy to na pewno oni? Patrząc na ten kadr, nie można było być do końca pewnym. Jednak osoby, które były na koncercie Beyoncé, przekazały nam, że realizatorzy pokazali na chwilę gwiazdę na telebimie. Informację potwierdziła też Jessica Mercedes – na jej stories zobaczycie tańczącą aktorkę w idealnej jakości. Ciekawe, czy teraz Zendaya i Tom pokażą coś na swoich profilach społecznościowych – mamy nadzieję, że byli zachwyceni warszawskim występem Queen Bey.

Jay-Z na warszawskim koncercie Beyoncé. Muzyk wspierał żonę spod samej sceny

Pod wrażeniem umiejętności żony z pewnością był Jay-Z. Raper zajął miejsce tuż obok gwiazd „Spider-Mana” i z powagą podziwiał muzyczny spektakl. Ani na moment nie spuszczał wzroku z Beyoncé i dających z siebie 100% tancerzy. Nie od dziś wiemy, że trasa Renaissance World Tour to family affair. Na poprzednich koncertach fani mogli podziwiać popisy 11-letniej Blue Ivy Carter, która wykonała choreografię w rytm utworów znanej mamy.