Gigi Hadid i Zayn Malik są z pewnością jedną z najgorętszych i najpopularniejszych par. Media gorączkowo śledzą kroki amerykańskiej modelki i brytyjskiego piosenkarza — nic dziwnego więc, że fani podekscytowali się na myśl, że Gigi i Zayn mogą być małżeństwem!

Gigi Hadid i Zayn Malik: historia związku

W lutym, ubiegłego roku Gigi Hadid wyznała, że ponownie zaczęła spotykać się z Zayn'em Malikiem. Oficjalnie para jest ze sobą od 2015 roku, a ich związek przetrwał próbę czasu i liczne przerwy. Po raz ostatni wrócili do siebie na stałe na przełomie 2019 i 2020 roku. We wrześniu ubiegłego roku powitali na świecie swoją pierwszą córkę Khai.

Gigi Hadid pokazała pierwsze zdjęcie swojej rodziny z Zaynem Malikiem i ich córeczką. Jest urocze!>>

,,Zayn Is Married": czy Zayn Malik i Gigi Hadid się pobrali?

Wiadomość o rzekomym małżeństwie pary została ujawniona przez Ingrid Michaelson, artystkę, która współpracowała z piosenkarzem. Podczas transmisji na żywo w poniedziałek wieczorem (29 marca) Michaelson zasugerowała, że Brytyjczyk jest żonaty, a jej słowa w błyskawicznym tempie stały się tematem wieczoru — nie tylko na Twitterze...

Michaelson podczas transmisji opowiadała o swojej nowej piosence „To Begin Again”, stworzonej we współpracy z Zayn'em. Wspomniała także, że nigdy się nie spotkali podczas pracy nad piosenką i teledyskiem.

„Nigdy się nie spotkaliśmy, nigdy z nim nie rozmawiałam. Zayn nie robi rzeczy, których nie musi robić, a fakt, że współtworzył ze mną tę piosenkę, jest bardzo pochlebny. Bardzo dba o swoją prywatność, a teraz gdy jest żonaty i ma dziecko, robi to, co chce". - powiedziała podczas transmisji Ingrid Michaelson.

Słowa Ingrid nie zostały skomentowane przez Gigi i Zayna. Artystka napisała późnym wieczorem, że „popełniła błąd”, a para nie jest zamężna.