Margot Robbie  kończy swoją przygodę z różem i pastelowymi kolorami? Ostatnio aktorka widziana była w stylizacjach, które stoją w opozycji do stylistyki Barbie. To samo dotyczy paznokci, bo te dopełniają każdą stylizację. Kilka dni temu aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w oszałamiającej kreacji Schiaparelli, lansując krótkie paznokcie w kształcie „squoval”, czyli kwadratową płytkę z zaokrąglonymi rogami. Za tę wersję mani odpowiedzialny był słynny hollywoodzki manicurzysta Tom Bachik. To on wykonał  paznokcie Margot w odcieniu khaki.

 

Manicure w stylu Margot Robbie. Jak odtworzyć stylizację paznokci aktorki w domowym zaciszu?

Alberto Rodriguez/Variety via Getty Images

Wszystkie paznokcie Robbie, wykonane przez Bachika, były krótkie i miały naturalny kształt. Płytki miały jednolity oliwkowy kolor. Chociaż trudno odtworzyć „kropka w kropkę” taki manicure, powiadamy, jak łatwo uzyskać podobną wersję lakierami, które są dostępne w popularnych drogeriach.

Zanim przejdziecie do malowania, płytkę paznokci należy odpowiednio przygotować. Warto zacząć od zmiękczenia i usunięcia skórek, by następnie nadać im odpowiedni kształt oraz wypolerować ich powierzchnię. Po tych standardowych zabiegach estetycznych warto je odtłuścić, żeby zapewnić jak najlepszą trwałość produktów już u podstaw. Dobrą praktyką jest nałożenie ulubionej warstwy bazowej przed przystąpieniem do malowania. Może nią być pielęgnacyjna odżywka do paznokci.

Jeżeli chcecie jak najwierniej odtworzyć manicure Margot Robbie, warto wykorzystać lakier Le Vernis od Chanel (Cavalier Seul). Kosmetyk zawiera wysokiej jakości pigment wzbogacony o ekologiczne ceramidy z kamelii, które dodatkowo tworzą barierę ochronną na płytce.

Innym odcieniem zbliżonym do mani znanej aktorki jest wegański produkt Londontown w odcieniu Sedona. Jasno-zielony lakier jest niezwykle trwały, pozostając na płytkach do nawet 7 dni. W swoim składzie ma mieszankę drogocennych roślin i olejków kwiatowych, które wzmacniają paznokcie, odżywiając je przy każdym zastosowaniu.

Produktem w bardzo korzystnej cenie jest żelowy lakier do paznokci Eveline w odcieniu nr 185. Szybkoschnący kosmetyk ma kilkudniową trwałość i tworzy efekt żelowego mani bez użycia lampy UV.

Niezależnie od tego, który lakier wybierzesz, gdy kolor wyschnie, nałóż ulubiony top, żeby zapewnić mu długotrwały efekt. Warto pamiętać, że nic nie prezentuje się tak dobrze, jak zdrowe paznokcie i skóra dłoni. Na koniec zabiegu stylizacji zastosujcie ulubiony krem i olejek. Wygodnym i niedrogim rozwiązaniem jest regenerujące serum do dłoni i paznokci marki Your Kaya. Kosmetyk składa się z 97% składników naturalnych i ma przyjemnie słodki zapach. Esencja zamknięta w szklanej butelce pozostawia skórę miękką w dotyku, dogłębnie nawilża i odżywia, również płytkę.