To już 3 edycja ELLE Zen, czyli tygodnia w pełni poświęconemu wspólnemu dbaniu o naszego ducha i ciało. Jeśli tak jak my jesteście spragnione doświadczania przyjemności codziennego życia i chwil pełnych radości i lekkości - mamy bardzo dobre wieści! Przed nami 7 dni pełnych aktywności wpisujących się w ideę wellbeing i slow life. Nie zabraknie wartościowych wywiadów, stacjonarnych spotkań w naszych ulubionych warszawskich miejscach i live’ów poruszających najciekawsze zagadnienia związane z praktyką mindfulness.

Jednym z elementów programu ELLE Zen są live’y, które obejrzycie na naszym instagramowym koncie @ellepolska. Porozmawiamy o sztuce, niezwykłej mocy intencji, a także wyzwaniach i dobrych stronach energii nowego roku numerologicznego.

Wtorek, 5 października, godz. 19:00, @pozaramami

Jak odnaleźć spokój w sztuce?

W najbliższy wtorek w wirtualnej przestrzeni spotkamy się z historyczką sztuki Mają Michalak, która opowie widzom o zbawiennym wpływie dzieł sztuki na nasze samopoczucie. Według badań naukowców z Bolonii kontakt z dziełami sztuki nimi obniża poziom kortyzolu o średnio 60 procent. Co więcej – aż 90 badanych procent potwierdziło, że po tym doświadczeniu poczuło się lepiej. Jak utrzymać regularny kontakt ze sztuką, który daje odprężenie, zmniejsza poziom stresu i wpływa na nasze dobre samopoczucie? O tym wszystkim porozmawiamy na live’ie 5 października.

Maja Michalak

Środa, 6 października, godz. 19:00, @kasiawitak

Super moc intencji

Coraz więcej mówi się o manifestowaniu wymarzonej rzeczywistości. Jak to jednak wygląda w praktyce? Co zrobić, by życie stawało się coraz łatwiejsze, prostsze i przede wszystkim radośniejsze. O tym, jaką siłę ma świadoma i pozytywna intencja w absolutnie każdym obszarze życia i jak wyjść z błędnego koła negatywnego autoprogramowania opowie Katarzyna Witak, która na co dzień jest energoterapeutką, certyfikowaną terapeutką metody The Energy Code oraz Mistrzem i Nauczycielem Kundalini Reiki. Koniecznie bądźcie z nami!

Kasia Witak

Czwartek, 7 października, godz. 19:00, @enumerologia_poznaj_siebie

Energia nowego roku numerologicznego

W czwartek zagłębimy się w temat energii, która otaczać nas będzie w czasie najbliższych 12 miesięcy. Jej wyzwania i dobre strony przybliży nam niekwestionowana ekspertka w tej dziedzinie - Kaja Bochniak, która w trakcie czwartkowego live’a odpowie także na indywidualne pytania widzów na podstawie ich daty urodzenia.

Kaja Bochniak

Bądźcie z nami! Widzimy się na Instagramie @ellepolska.

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę! Przez cały czas trwania ELLE Zen Week, czyli od 4 do 10 października będzie aktywny kod ELLEZEN21 na 20% na maty i legginsy Joy in me.

Więcej informacji o pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach ELLE Zen znajdziecie na stronie: www.facebook.com/events/424506492344100.