Jak uniknąć infekcji?

Wiemy już, że na naszej skórze mogą znajdować się liczne mikroorganizmy chorobotwórcze, które z łatwością możemy przenieść do wnętrza naszego organizmu, narażając się tym samym na ryzyko powstania infekcji. Codziennie mamy styczność z miejscami, przedmiotami i powierzchniami, które są siedliskiem drobnoustrojów. Wystarczy wówczas nieumyślnie dotknąć twarzy, usta czy nosa, aby zwiększyć ryzyko zachorowania. Dlatego tak istotne jest częste mycie rąk. Jeżeli nie mamy takiej możliwości, warto skorzystać z dostępnych na rynku środków do dezynfekcji, które zabiją wirusy, bakterie i grzyby.

Bezpieczniejsze dłonie z Trisept MAX

Z płynem do dezynfekcji Trisept MAX ochrona dłoni przed nadkażeniem jest możliwa. Produkt ten ma szersze działanie niż kosmetyki. Za jego skład odpowiada firma farmaceutyczna z niemal 200-letnim doświadczeniem. Trisept MAX podlega rejestracji w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (w skrócie URLP). Stanowi to potwierdzenie bezpieczeństwa jego stosowania.

Płyn do dezynfekcji rąk Trisept MAX wykazuje potrójne działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze, m.in. dzięki wysokiemu stężeniu alkoholu 80%. W jego składzie obecna jest również gliceryna. Zapewnia ona odpowiednie nawilżenie skóry dłoni.

Trisept MAX jest idealnym połączeniem skuteczności, bezpieczeństwa oraz pielęgnacji. Sięgać po niego należy za każdym razem, gdy narażeni jesteśmy na działanie zagrażających zdrowiu drobnoustrojów – np. podczas korzystania z przestrzeni wspólnych w przestrzeni publicznej, miejscu pracy, toaletach lub komunikacji miejskiej. Warto go mieć pod ręką także, gdy dostęp do wody i mydła jest utrudniony – np. w podróży lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Produkt ten znaleźć można w aptekach. Wygodne opakowanie sprawia, że z powodzeniem możesz mieć go zawsze przy sobie, np. w torebce. Zapytaj o produkt swojego farmaceutę i zatroszcz się o bezpieczeństwo dłoni.