Bycie modelką to nie lada wyzwanie. Marka Phlov by Anna Lewandowska wraz z Intimissimi postanowiły połączyć siły i dać szansę na taką przygodę czterem wyjątkowym kobietom. Wystarczyło wziąć udział w konkursie na najbardziej kreatywne wideo z okazji Dnia Matki. Forma nagrania była dowolna - liczył się pomysł na pokazie prawdziwych emocji. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, jury wybrało dwie pary - mama Monika i córka Julia oraz mama Beata i córka Klaudia, które zostały zaproszone do Warszawy na profesjonalną sesję zdjęciową, której efekty możemy zobaczyć już dziś.

Doskonały prezent na Dzień Matki

Więź mamy i córki ma niezwykłe znaczenie. Daje siłę, pozwala budować pewność siebie i celebrować kobiecość. Tak też jest w przypadku naszych bohaterek. Już na pierwszy rzut oka widać, że się kochają i lubią nawzajem. Jednocześnie, każda bohaterka okazała się inna, ale wszystkie łączy jedno - staranne rytuały pielęgnacyjne. Pierwsza para, czyli mama Monika i córka Julia, uwielbiają relaksować się razem po pracowitym dniu. Ich sposobem na wspólne chwile jest domowe spa. Tutaj to mama Monika pełni rolę kosmetycznego guru. Pani Monika od wielu lat systematycznie stosuję 7-etapową rutynę, a jej ulubieńcami od Phlov jest serum do twarzy SunFlow SPF 50.

Sebastian Ćwik

Takie same zasady stara się przekazać swojej zabieganej córce Julii, która najchętniej wybiera rozświetlający i wielofunkcyjny krem Diamond Look to jej wybór. Obie Panie mimo wielu zajęć zawsze znajdują czas, żeby zadbać o siebie. 

Sebastian Ćwik

Druga para także docenia ukierunkowaną na potrzeby skóry pielęgnację. Mama Beata jest kosmetologiem z wykształcenia, zna wszystkie nowinki kosmetyczne. Wie jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna, dlatego w jej kosmetyczce zagościł nowy balsam do ciała z linii SunFlow.

Sebastian Ćwik

Klaudia natomiast, zawsze zwraca uwagę na skład kosmetyków, czasami szukając informacji w popularnych aplikacjach. Jako pracująca, młoda mama, przyznaje, że nie ma czasu na skomplikowaną pielęgnację.  Dlatego używa kilku skoncentrowanych produktów, takich jak krem i żel do mycia twarzy, które dobrze oczyszczą i nawilżą jej skórę. 

Sebastian Ćwik

Sesja laureatek konkursu odbyła się w pięknym studiu CA VA Koszykowa. O przygotowanie skóry oraz makeup laureatek konkursu zadbała Justyna Szczęsna. Makijażystka dobrała kosmetyki Phlov dla każdej z Pań. Stylizacje stworzyła Daria Biedrzycka, ubierając Panie w piżamy, szlafroki i bieliznę Intimissimi z najnowszej kolekcji marki. Za aparatem stanął Sebastian Ćwik, który uchwycił nie tylko radość tej niezwykłej chwili, ale także wyjątkową relację łączącą mamy i dzieci. Wszystkie laureatki doskonale bawiły się tego dnia oraz niczym profesjonalistki poradziły sobie z pozowaniem do zdjęć. Dla wszystkich czterech Pań był to doskonały prezent na Dzień Matki, podczas którego mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Efekty ich wspólnej pracy będziemy mogli zobaczyć w lipcowym numerze magazynu ELLE.  

Dzień Matki to piękny dzień, a możliwość celebrowania go podczas klimatycznej sesji zdjęciowej zorganizowanej przez marki Phlov by Anna Lewandowska oraz Intimissimi, pozwoliła bohaterkom stworzyć niezapomniane wspomnienia na całe życie. Przekonajcie się sami!