Kim Kardashian w Goop

42-latka otworzyła się na temat poprzednich związków, macierzyństwa oraz ciągłego życia przed obiektywami. W rozmowie poruszony został również temat ewentualnych przyszłych związków oraz stosunku Kim do małżeństwa numer 4.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez goop (@goop)

Czy Kim Kardashian myśli o wyjściu za mąż po raz czwarty?

W podcastcie Kim podzieliła się swoimi marzeniami o prawdziwej długowiecznej miłości i otwarcie przyznała, że nie wyklucza kolejnego ślubu. Celebrytka żartobliwie przekształciła popularne powiedzenie mówiąc: „Do czterech razy sztuka”. Dodała, że bierze również pod uwagę partnerstwo bez małżeństwa. W rozmowie z Gwyneth, Kim odniosła się również do swojego wieloletniego małżeństwa z Kanyem Westem. Celebrytka wyjaśniła, że był to dla niej pierwszy prawdziwy związek. Zamężna przed Kanyem dwukrotnie (Damon Thomas, 2000–2004 i Kris Humphries, 2011) podsumowała te relacje dosyć lakonicznie. Uznała, że dopiero kiedy w 2014 roku poślubiła rapera mogła poczuć, że jest to szczera relacja wynikająca z miłości i partnerstwa, nie desperackiej potrzeby wypełnienia pustki. Kim przyznała, że nie myśli w tym momencie o wejściu w kolejny związek i planuje cieszyć się przez kilka lat życiem singielki. 

Zobacz też: Kim Kardashian wprowadziła ścisły dress code dla swoich pracowników. Ich uniformy są dopasowane do wystroju biura

Czy Kim planuje kolejne dziecko?

Gwiazda otwarcie przyznała, że gromadka jej aktualnych dzieci wypełnia jej cały harmonogram i nie ma aktualnie przestrzeni na jej powiększenie. Nie wyklucza możliwości posiadania kolejnego jednak podkreśla, że musiałaby być w dłuższym związku, żeby podjąć taką decyzję. Zapytana przez Paltrow o to czy myślała nad zamrożeniem jajeczek, odpowiedziała, że zdecydowanie tak (dwójka starszych dzieci Kim została urodzona za pośrednictwem surogatki).