Pomysły na Walentynki 2020 - jak poszczególne znaki zodiaku chciałyby spędzić Święto Zakochanych?

Horoskop na Walentynki 2020 >>

Baran

Baran jest bezkonkurencyjny i niezwykle pewny siebie. Kocha wygrywać, więc jako pierwszy zaplanuje jak spędzić Walentynki. Żadna opcja nie będzie lepsza od tej, którą sam przygotował. Chyba że jego druga połówka spróbuje go maksymalnie rozpieścić. Idealną propozycją dla Barana może okazać się dzień w SPA. Nic nie schlebi mu bardziej, niż karnet obejmujący masaże, zabiegi na twarz oraz wszystko to, czego pragnie jego ciało i dusza. Ten znak zodiaku po prostu uwielbia, gdy się o niego dba

Byk

Byk jest niezawodny i zorganizowany, lubi, gdy wszystko jest po jego myśli. To także jeden z najbardziej emocjonalnych znaków zodiaku, szczególnie wrażliwy na zmysłowe uciechy. Randkę zazwyczaj kończy w łóżku, lecz prawdziwą zabawą jest dla niego gra wstępna. Ta powinna się rozpocząć od uczty przy świecach (lub kolacji w ciemności), która pobudzi jego węch i smak. Drobne upominki są mile widziane, podobnie jak przepaska na oczach oraz kuszenie go nadchodzącą niespodzianką. Aby Walentynki z tym znakiem stały się pamiętne, ich scenariusz nie może być przewidywalny.

Bliźnięta

Bliźnięta są niezwykle urocze, randkom z nimi towarzyszy dreszczyk emocji. Mają jednak problem z podjęciem decyzji i często lubią zmieniać swoje zdanie. To po czasie staje się frustrujące, nawet dla najbardziej zakochanych partnerów. Rozwiązaniem nie jest jednak planowanie za nich, bo nie lubią scenariuszy niezgodnych z ich planem. Co zrobić w Walentynki? Zapytaj swojego Bliźniaka o trzy propozycje, po czym spisz je na kartce, potnij i wrzuć do kapelusza. Każ ukochanemu wylosować pomysł, który następnie zrealizujecie. Nie tylko go zaskoczysz, ale też sprawisz, że ten wieczór potoczy się bardzo przyjemnie. 

Rak

Rak jest kreatywny, spontaniczny i bardzo oddany tym, których kocha oraz którym ufa. Ten znak zodiaku powolnie otwiera przed innymi swoje serce. Jeśli dopuści kogoś do swojego wnętrza, będzie to uczucie z kategorii "na zawsze". Z tego powodu Święto Miłości to dla nieśmiałego Raka wyjątkowy dzień. Traktuje je jako ważną okazję na uczczenie swoich więzi z innymi. Woli jednak spędzić Walentynki w domu, przy bukiecie kwiatów i zapalonych świecach. Bycie w ten dzień sam na sam z ukochaną osobą to dla niego cały świat.

Lew

Lew ma w sobie pokłady energii, które przeznacza na walkę o swoje oraz błyszczenie w towarzystwie. W potencjalnych partnerach ceni odwagę, otwartość i pomysłowość. Musi wiedzieć, że jest w centrum uwagi, w przeciwnym razie stwarza konflikty. Idealny pomysł na randkę z Lwem to zaproszenie go na pokaz mody lub umiejętności magicznych, gdzie będzie mógł zaistnieć w świetle reflektorów. Ten ognisty znak lubi udowodnić, że zna się na wszystkim. Pytania o jego styl lub prośba o wejście na scenę i pomoc w sztuczkach, to scenariusz, który najbardziej zadowoli Lwa. Tak, dla niego liczy się miłość przede wszystkim do samego siebie. 

Panna

Panna jest pracowita i praktyczna, nie będzie się wychylać z propozycją na spędzenie Walentynek. Uwielbia, kiedy jej połówka przejmuje inicjatywę. Gdy jest rozpieszczana oraz doceniana, przestaje doszukiwać się wad u partnera. Pokaż swojej Pannie, że ideał istnieje - na randkę zaplanuj noc w hotelu. Nie ma niczego lepszego, niż wspólne wylegiwanie się w łóżku lub kąpiel w głębokiej wannie przy lampce szampana oraz przekąskach dostarczanych przez obsługę. Nic nie uszczęśliwi Panny bardziej niż udowodnienie jej, że jest najważniejsza.

Waga

Walentynki to święto wręcz dedykowane Wagom, dla których nie ma dnia bez romansów. Ten znak zodiaku musi kochać, by żyć, i tworzyć związek, w którym jest na równi z partnerem. Dla swoich ukochanych zrobią wszystko, toteż w zamian oczekują tego samego. Nie są wybredne - usatysfakcjonują je słodkie chwile spędzone w ulubionej restauracji, gdzie po kolacji zjedzą deser wspólnie ze swoją połówką, z tego samego pucharka. Wagi kochają drobne gesty oraz świadomość, że ktoś o nich pamięta.

Gdzie pójść na romantyczną kolację w Walentynki? >>

Skorpion

Skorpion ma emocjonalną i głęboko namiętną naturę. Często pozornie nieważnym datom przypisuje ogromną wagę. Nie zdziw się, jeśli Walentynki okażą się dla niego dniem, w którym masz za zadanie potwierdzić swoją miłość. Zapomnij o spędzeniu ich w domu, z Netflixem, jeśli nie chcesz narazić się na awanturę. Zamiast tego zaplanuj coś typowego na ten dzień, jak kolacja w najmodniejszej ostatnio restauracji, czy wycieczka do miejsca waszej pierwszej randki. Udowodnij Skorpionowi, że doskonale wiesz, czemu służy Dzień Zakochanych

Strzelec

Strzelec jest ciekawy świata i wiecznie głodny przygód. Dla niego Walentynki nie kończą się na czekoladkach lub wręczeniu sobie listów miłosnych. Prawdziwe zapewnienie o uczuciu to dla Strzelca przeżywanie wspólnie nowych doświadczeń. Zabierz go w miejsce związane z kulturą i sztuką, które pobudzi jego wyobraźnię. Zodiakalny łowczy lubi popisywać się swoimi talentami oraz błyszczeć w towarzystwie. Teatr lub wernisaż będą dla niego znakomitą okazją na wystrojenie się, co od razu wprawi go w dobry humor. Ten znak ognia nie może się nudzić, w przeciwnym razie związek szybko się skończy. 

Koziorożec

Koziorożec jest ambitny i zdyscyplinowany, jednak często emanuje pesymizmem. Według niego to po prostu bycie realistą - patrzenie na świat bez różowych okularów. Walentynki traktuje jak komercyjne święto, które nie ma niczego wspólnego z miłością. Nie ucieszy go kolacja dla dwojga, za jaką otrzyma wysoki rachunek. Ten znak zodiaku stawia na konkrety, więc w Dzień Zakochanych chętnie zrobi coś praktycznego. Randka, która zwali go z nóg? Posadzenie wspólnie drzewa, co naturalnie przyczyni się do ulepszenia środowiska. 

Wodnik

Wodnik to optymistyczny znak zodiaku, który pragnie ulepszać świat. Bywa oderwany od rzeczywistości i nie przywiązuje dużej wagi do świąt, szczególnie jeśli chodzi o Walentynki. Zamiast romantycznej kolacji woli robić coś wartościowego (w jego mniemaniu), na przykład wolontariat. Może to nie brzmi atrakcyjnie, ale kilka godzin poświęconych na pomoc zwierzętom, bezdomnym lub dzieciom w domu dziecka sprawi, że oboje poczujecie się szczęśliwsi. Takie akty pogłębiają relację z Wodnikiem. 

Ryby

Ryby są artystyczne i emocjonalne. Chociaż uwielbiają bujać w obłokach czy prowadzić niekończące się głębokie rozmowy, chętnie zanurzają swoje ręce w sztuce. Idealne Walentynki to dla nich te, podczas których pozostaną aktywne. Stwórzcie wspólnie coś kreatywnego, wybierając się na warsztaty z garncarstwa (pamiętasz romantyczną scenę z "Uwierz w Ducha"?) lub kulinarne, gdzie powstałe dzieło można później zjeść. Dla tego wrażliwego znaku zodiaku najważniejsze jest porozumienie dusz oraz wielki szacunek dla pasji. 

Horoskop miłosny na luty 2020 >>