"Moda jest w powietrzu, na ulicy. Moda to pomysły, sposób życia, to wszystko, co nas otacza".

Coco Chanel

Myślisz i czujesz tak samo? Weź udział w konkursie, w którym z Idea Bankiem zaprojektowaliśmy dla laureata profesjonalny początek kariery w świecie mody. Odważ się i dołącz do IDEA HUB CHALLENGE. Filozofią Idea Hub jest "wolność pracy na swoim". To przestrzeń coworkingowa stworzona w wybranych oddziałach Idea Banku, którą na co dzień odwiedzają młodzi i kreatywni indywidualiści. To tam w komfortowej atmosferze, przy dobrej kawie będziesz w stanie zrealizować zadanie konkursowe... Zaprojektuj torbę lub koszulkę inspirowaną przestrzenią Idea Hub i stwórz wideo z autoprezentacją. Jeśli wygrasz, wyprodukujemy Twoją kolekcję, zostaniesz bohaterem wywiadu i sesji zdjęciowej w ELLE a także zadebiutujesz na targach Mustache w dedykowanej Twojemu projektowi powierzchni wystawienniczej. Szukasz miejsca idealnego do zrealizowania swojego projektu? Skorzystaj z coworkingowych przestrzeni w niektórych odziałach Idea Banku.

"Odwiedzające nas osoby to głównie freelancerzy, często związani z artystycznym i kreatywnym biznesem, w tym z branżą modową. Przez konkurs chcemy ich zachęcić do twórczej pracy u nas" - mówi Marta Bloch, managerka projektu.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

1. Zaprojektuj koszulkę lub torbę, która z jednej strony zachwyci swoją oryginalnością, z drugiej - będzie praktyczna i wygodna do pracy we wspólnej przestrzeni. 

2. Nagraj krótki (1-3 minutowy) film o sobie. Autoprezentacja powinna mieć postać pliku w formacie mp4 lub mov. 

3. Projekt koszulki lub torby a także link prowadzący do autoprezentacji wideo prześlij na adres ideahub@burdamedia.pl.

Masz czas do 31 maja!

 

Odwiedź profile projektu na Facebooku i Instagramie >>

 

Regulamin Konkursu_Idea Hub Challenge.pdf

Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Idea Hub Challenge.docx