Kiedy znajdę chłopaka - wróżba

Te z nas, które od dłuższego czasu nie mogą poznać nikogo wartego zainteresowania, często zadają sobie w myślach pytanie - "kiedy znajdę chłopaka"? Wróżba, która udzieli na nie odpowiedzi, jest łatwa do wykonania. Jedyne atrybuty, jakich potrzebujesz, to świeczka i zapałki. W pierwszym kroku zapal świeczkę i postaw ją na stole. Następnie weź do rąk dwie zapałki, jedną do prawej dłoni, a drugą do lewej. Zamknij oczy. Wycisz swoje myśli. Niech jedyne słowa, które za chwilę usłyszysz w swojej głowie, składają się na pytanie - "czy w ciągu roku poznam miłość swojego życia?". Pozostań skupiona na tej myśli. Gdy poczujesz, że nie koncentrujesz się już na niczym innym, otwórz oczy i szybko przyłóż zapałki do płomienia świecy. Kiedy obie będą płonąć, zbliż je do siebie na odległość 2-3 cm. Jeżeli płomienie pochylą się ku sobie, otrzymałaś odpowiedź twierdzącą. Jeżeli jednak będą pochylać się na boki, na prawdziwą miłość musisz jeszcze zaczekać.

Ta wróżba nie ma limitu prób, więc jeżeli za pierwszym razem padło "nie", nic nie stoi na przeszkodzie przed podjęciem kolejnej. Wykonuj te same kroki, ale zadaj sobie w myślach również pytanie, dotyczące dalszej przyszłości. Zapytaj, czy znajdziesz miłość w ciągu dwóch, trzech, czterech lat, aż uzyskasz odpowiedź twierdzącą. Nie zniechęcaj się, bo na tego jedynego, który da ci prawdziwe szczęście, warto czekać. 

Kto będzie moim mężem - wróżba

Miłość to uczucie tak samo skomplikowane, jak zaskakujące i nieprzewidywalne. Nie zawsze spędzamy życie u boku osoby, która ma być tym jedynym. Dlatego często zadajemy sobie pytanie - "kto będzie moim mężem"? Ta wróżba, prosta i przyjemna, pozwoli ci poznać pierwszą literę imienia twojego przyszłego męża. Aby móc ją wykonać, należy przygotować talię zwykłych kart do gry, od dziewiątek do asów. W pierwszej kolejności trzeba je dokładnie potasować i przełożyć lewą ręką (to ważne, aby zrobić to ręką bliższą sercu) do siebie, dzieląc wszystkie karty na 3 części. Następnie, składamy razem całą talię i losujemy jedną. Wyciągnięta karta skrywa w sobie pierwszą literę imienia, jakie nosi nasz przyszły mąż:

as: pik - R, kier - A, trefl - I, karo - Z,

król: pik - K, kier - B, trefl - J, karo - S,

dama: pik - C, kier - W, trefl - Z, karo - G,

walet: pik - T, kier - D, trefl - L, karo - P,

dziesiątka: pik - U, kier - E, trefl - M, karo - H,

dziewiątka: pik - F, kier - N, trefl - Ł, karo - 0

Kiedy będę w ciąży - wróżba

Gdy uda nam się poznać tę właściwą osobę, z którą chcemy dzielić dobre i złe chwile, naturalne jest, że w głowie może się pojawić kolejne pytanie - kiedy będę w ciąży? Wróżba może rozwiać twoje wątpliwości także w tej sprawie, precyzyjnie wskazując na wiek, kiedy urodzisz swoje pierwsze dziecko. Jak ją wykonać? To naprawdę proste. Wszystko, co będzie ci potrzebne to twoja ślubna obrączka, najdłuższy włos z twojej głowy i transparentna szklanka. Jeżeli ty i twój partner nie jesteście jeszcze po ślubie, bez problemu możesz użyć zwykłego pierścionka lub obrączki, ale warunek jest jeden - musi to być ozdoba, z którą jesteś związana emocjonalnie i którą nosisz od dawna. Tylko taka rzecz będzie w sobie nosiła odpowiedni ładunek energii, niezbędny do przeprowadzenia wróżby.

W pierwszej kolejności zdejmij obrączkę z palca i wyrwij włos z najdłuższego pasma. Następnie, przewlecz włos przez obrączkę i energicznie potrzyj ozdobę o lewą dłoń. Obrączkę zawieszoną na włosie umieść w szklance do połowy wypełnionej wodą, ale w ten sposób, żeby przedmiot nie miał kontaktu z cieczą. Teraz pozostaje ci zaczekać, aż obrączka się rozhuśta. Liczba uderzeń obrączki o bok szklanki oznacza wiek, w którym urodzisz dziecko. 

Prawo przyciągania - jak skutecznie manifestować miłość? >>