Utwór „Flowers” miał swoją premierę w zeszłym tygodniu i niemalże natychmiast stał się międzynarodowym hitem. Na YouTube obejrzało go ponad 80 milionów użytkowników, a na platformie Spotify pobił on rekord uzyskując ponad 100 milionów odtworzeń w tydzień. W Internecie natomiast przybywa teorii dotyczących poszczególnych elementów, które łącza się z głośnym i bolesnym rozwodem Cyrus i Hemswortha. Do formalnego zakończenia związku doszło na początku 2020 roku i pomimo, że oficjalną przyczyną była "niezgodność charakterów", fani podejrzewają, że to wielokrotne zdrady Liama doprowadziły do rozpadu małżeństwa.

Teorie dotyczące utworu "Flowers" 

Piosenkarka ubrana w złotą kreację przemierza tanecznym krokiem wzgórza Hollywood, śpiewając o tym, że "on jej nigdy nie kochał, tak jak ona potrafi kochać siebie". Już sama suknia wywołała lawinę komentarzy, ponieważ przypomina stylizację, którą miała na sobie Jennifer Lawrance, podczas jednej z premier " Igrzysk Śmierci", gdzie pozowała z eks-mężem Cyrus. Później kolejno dom, w którym kręcony jest teledysk jest rzekomo rezydencją, do której Liam zapraszał swoje kochanki. Garnitur, w którym Miley biega i tańczy w domu, według teorii fanów należy do Liama i miał on go na sobie podczas wieczoru, kiedy na czerwonym dywanie zganił Miley mówiąc, żeby "się zachowywała". 

Trening Miley w teledysku utworu "Flowers"

Uwagę fanów zwrócił również zestaw ćwiczeń Miley, który możemy zobaczyć w video. Onieśmielająca sylwetka gwiazdy od lat jest obiektem pożądania milionów jej wielbicielek na całym świecie. Co za tym idzie pytanie jakiemu work outowi Cyrus zawdzięcza swoją sylwetkę nurtuje wielu. Chociaż nie mamy pewności czy zestaw ćwiczeń, który oglądamy w teledysku to rutynowy trening gwiazdy, a konspiratorzy upatrzyli w nim kolejne nawiązanie do eks-męża, z pewnością można czerpać z niego inspiracje. Jest to wielofunkcyjny trening obejmujący, ćwiczenia na własnym ciężarze, cardio oraz stabilizację core. I chociaż Miley sprawia wrażenie radzić sobie z nim śpiewając i pozując, nie należy on do najłatwiejszych. 

mat. prasowe / kadr z YouTube "Flowers"