Barwny koliber w kolekcji Preludium stanowi jubilerski i piękny symbol wszystkich dobrych chwil, na które czekamy. Zachęca, by cieszyć się światem w każdej chwili i nie odkładać marzeń na jutro. 
Autorska kolekcja Preludium stanowi połączenie kunsztu jubilerskiego z najnowszymi trendami oraz świeżością nadchodzącej wiosny. Wykonana ze srebra biżuteria Preludium zdobiona jest barwnymi cyrkoniami, a wybrane jej elementy pokryto szlachetnym różowym złotem. Przepiękna gradacja granatowych, zielonych, różowych i białych kamieni nadaje wyjątkową głębię koloru. Niezwykła gra światła i cieni sprawia, że biżuteria ożywa, a wielobarwny koliber zachwyca przy każdym ruchu i lśni pięknym blaskiem. 

W kolekcji miłośniczki kolczyków odkryją szeroki wybór – od najmodniejszych kół wysadzanych kamieniami, po niezwykłe kolczyków z wizerunkiem kolibra. Preludium to również barwne obrączki, dostępne w zarówno grubszej, bardziej okazałej formie, jak i delikatniejsze. Projektanci W.KRUK przygotowali dwie nowoczesne odsłony chokera i krawatki, które doskonale posują zarówno do eleganckich stylizacji, jak i białej koszuli, czy białego t-shirta  Pośród nowości nie zabrakło bransoletek. Dostępne są szerokie oraz wąskie, miękkie i sztywne modele wysadzane wyjątkowymi cyrkoniami, również z elementami łańcuszka. Każde spojrzenie na te piękne jubilerskie akcenty przyniesie powiew wiosny. 

Tej Wiosny W.KRUK zaskakuje nie tylko zjawiskową biżuterią, ale i akcesoriami w pastelowych kolorach. 

Feeria barw, słońce, odradzające się piękno i miejski szyk to tylko niektóre z inspiracji, które posłużyły projektantom W.KRUK do stworzenia nowej kolekcji akcesoriów. Po raz kolejny wyjątkowa jubilerska precyzja i wczucie trendów spotkały się, tworząc wyjątkowe kolekcję. 

Znajdują się w niej torebki typu cross body oraz nerki w letnich pastelowych kolorach, które skradną serca niejednej kobiecie, a  dzięki wysokiej jakości wykonania, zostaną z nią na dłużej. W kolekcji dostępne są również okulary, zarówno o ekstrawaganckich, jak i klasycznych oprawkach. Wszystkie modele wykonane zostały we Włoszech i  charakteryzują się wysokim stopniem ochrony UV.
W świecie biżuteryjnym W.KRUK wiosnę zwiastuje wielobarwny koliber, ten piękny ptak został również przeniesiony do kolekcji akcesoriów i stał się głównym motywem wielobarwnych, jedwabnych chust ,w których królują najmodniejsze odcienie – niebieski, różowy i seledynowy. Chusty dostępne są w trzech rozmiarach.