Walentynkowy pomysł na prezent dla niego - podejdź do tematu praktycznie

Szukasz prezentu walentynkowego dla swojego partnera? Chcesz, żeby upominek naprawdę mu się przydał, a dodatkowo służył przez lata i gwarantował świetne efekty? Oto Panasonic Multishape, czyli wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji, które podbiło już serca mężczyzn na całym świecie (i ich partnerek - w końcu która kobieta nie lubi, kiedy jej ukochany o siebie dba?). 

Ten produkt zaprojektowano z myślą nie tylko o mężczyznach, ale również o środowisku. W duchu wyznaczonego przez ONZ Celu Zrównoważonego Rozwoju w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji marka Panasonic stworzyła kompatybilne urządzenie z kilkoma nasadkami, które ma wiele funkcji. Sprawdzi się zatem u wszystkich fanów zasady less is more. Właściciel tego urządzenia wybiera tylko to, czego rzeczywiście potrzebuje (bez zbędnych dodatków, które przyczyniają się zwiększenia ilości odpadów na świecie). 

Panasonic Multishape jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które ma tylko jedną baterię - koniec osobnego ładowania szczoteczki elektrycznej czy golarki. Jest to oczywiście kolejny aspekt, który pozytywnie wpływa na środowisko i pozwala ograniczyć zużycie prądu... O niesamowitej wygodzie użytkowników nie wspominając. 

Panasonic Multishape to codzienny pomocnik mężczyzny, który będzie towarzyszył mu przez długie lata. 

Materiały prasowe

Panasonic Multishape - modułowy system pielęgnacji osobistej

Pora na konkrety. Panasonic Multishape to gwarancja kompleksowej pielęgnacji męskiego ciała. Użytkownik może korzystać z funkcji takich jak:

  • trymowanie i golenie włosów oraz zarostu,
  • pielęgnacja owłosienia ciała,
  • trymowanie włosów w uszach i nosie,
  • szczotkowanie zębów (ma nakładkę ochronną, która ułatwia utrzymanie jej w czystości).

Materiały prasowe

 

Nie bez powodu jest to ulubiony sprzęt podróżników - wystarczy, że spakują kilka nakładek, które odpowiadają ich obecnym potrzebom, a wakacje upłyną im bez trosk związanych z pielęgnacją. Kompaktowy rozmiar Panasonic Multishape sprawia, że zmieści się w każdym bagażu. Jest poręczny, wygodny w użytkowaniu i - co ważne - wodoodporny (można z niego korzystać pod prysznicem). 

Urządzenie wyposażono w akumulator i 5 nasadek do wyboru. Posiada 3 autonomiczne, ruchome ostrza, przez co idealnie dopasowuje się do skóry. Jego ostrza wykonano z japońskiej stali nierdzewnej - to gwarancja perfekcyjnie gładkiego golenia. W każdym trymestrze i golarce zastosowano nowoczesną technologię, dzięki której osiągnięcie wymarzonego wyglądu jest na wyciągnięcie ręki... bez konieczności wizyty u barbera. 

Materiały prasowe

Oszczędność czasu, pieniędzy (w perspektywie czasu), codzienna wygoda i wspaniałe efekty – argumentów przemawiających za tym urządzeniem jest wiele. Multifunkcyjny sprzęt Panasonic Multishape kupisz TUTAJ