Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat 2. sezonu serialu "Wielkie kłamstewka". Od kilku tygodni wiemy, że u boku Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz i Laury Dern pojawi się również Meryl StreepSłynna aktorka zagra Mary Louise Wright - teściową Celeste i matkę zmarłego Perry'ego. A propos serialowego męża bohaterki granej przez Kidman, na plan "Wielkich kłamstewek" ma powrócić też Alexander Skarsgård! Choć postać odgrywana przez Szweda zmarła, TV Line twierdzi, że Skarsgård może pojawić się w scenach, w których zostaną pokazane retrospekcje. A może Perry Wright jednak żyje? W rozmowie z magazynem People Alex powiedział: "nawet nie wiem, czy naprawdę umarłem, czy nie". Producenci nie potwierdzili i nie zdementowali tej informacji. Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na nowe odcinki. 

"Wielkie kłamstewka": czy będzie 3. sezon serialu HBO? >>

Aktualnie trwają przygotowania nad 2. sezonem produkcji "Wielkie kłamstewka". Za reżyserię tym razem odpowiada Andrea Arnold, autorka takich filmów jak "American Honey", "Transparent", "Wichrowe wzgórza", czy "Fish Tank", a nie jak poprzednio Jean-Marc Vallée. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana (podobno zaplanowana jest na 2019 rok), obsada już pracuje na planie. Reese Witherspoon postanowiła podsycić plotki i opublikowała na swoim instagramie zdjęcie z Laurą Dern podpisane: "Watch out Monterey, here we come! #BLL2". 

Przypomnijmy, "Wielkie kłamstewka" (po ang. "Big Little Lies") to ostatni hit HBO na podstawie bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Serial opowiada historię mieszkańców nadmorskiego miasteczka Monterey, a dokładnie trzech kobietach, których dzieci chodzą do tej samej szkoły. Gdy w miasteczku dochodzi do morderstwa, ich życie zmienia się całkowicie. Serial "Wielkie Kłamstewka" otrzymał aż osiem statuetek Emmy, cztery Złote Globy oraz dwie nagrody na SAG Awards 2018.

 

Watch out Monterey, here we come! #BLL2

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) Mar 19, 2018 o 7:26 PDT