O fenomenalnej kreacji Dua Lipy na Brit Awards 2024 już pisaliśmy, a kiedy największe emocje opadły, nadeszła pora na bardziej szczegółową analizę looku. U piosenkarki, oprócz fenomenalnej kreacji, w oczy rzucał się doskonale dopasowany duet – włosy i paznokcie. 

Dua Lipa zapoczątkuje nowy trend?

To na Złotych Globach, które odbyły się w nocy z 7 na 8 stycznia, Dua Lipa po raz pierwszy zaprezentowała przepiękny wiśniowy kolor włosów. Bardzo szybko stał się viralem i został okrzyknięty jednym z najmodniejszych na nadchodzącą wiosnę. W między czasie piosenkarka bardzo skutecznie podgrzewała wokół siebie (i fryzury) atmosferę, między innymi pasującą kreacją z Critics Choice Awards albo premiery "Argylle". Tym razem, na BRIT Awards, Lipa zrezygnowała z kolorystycznego duetu: sukienka – włosy. To manicure był idealnie dopasowany pod wiśniowe włosy piosenkarki. Kolor na krótkich, naturalnych paznokciach prezentował się elegancko, a w połączeniu ze srebrną biżuterią odcień nabierał prawdziwej głębi i szlachetności.

Dua Lipa

Karwai Tang/Getty Images 

Jak nosić paznokcie Dua Lipy?

Mogłoby się wydawać, że burgundowo-wiśniowe paznokcie to trend na jesień, ale nie, w roku 2024 jest to trend prawdziwie wiosenny. Najpopularniejsze są stylizacje wykonane na krótkich, kwadratowych paznokciach, jak ta Dua Lipy. Jednak ten prosty manicure można bardzo łatwo urozmaicić.

Wine French

Jeśli winna czerwień jest kolorem sezonu, to french zdecydowanie jest wzorem. Połączenie dwóch stylizacji – Dua Lipy i Meghan Markle, to najmodniejszy sposób na wiosenny manicure

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Alaina (@saruhnails)

Metalic Half Moons

To kolejne połączenie trendów – tym razem kolorystyczne. Metaliczne kolory są jedną z najmodniejszych opcji, którą również zobaczysz na czerwonym dywanie. Na przykład u Florence Pugh i Zendayi. W połączeniu z burgundem nie sposób im się oprzeć. 

Jak możesz nosić je ty? Połączyć winną czerwień i metaliczny połysk w jednej stylizacji, np. w półksiężycach.