Zapraszamy na warsztaty, gdzie stworzysz własne perfumy i kompozycję zapachową dopasowaną do siebie. Na warsztatach zorganizowanych podczas ELLE Zen w Krakowie dowiesz się czym są olejki eteryczne i jak komponować zapachy używając naturalnych składników w formie olejków eterycznych. Wykład rozpocznie się o godzinie 15.00 w Forum Wydarzeń. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia ELLE Zen na Facebooku: 

Sztuka tworzenia zapachów, to ich podział na trzy główne nuty zapachowe: podstawową, średnią i górną. Nuty górne odparowują najszybciej. Są to przeważnie świeże, kwiatowe lub owocowe zapachy takie jak cytryna, słodka pomarańcza, tangerynka, bergamotka. Nuta średnia, czyli zapachy ziołowe i przyprawowe które nie wyparowują tak szybko, na przykład: olejek z geranium, lawendy, drzewa różanego czy zmysłowy ylang ylang. Nuta podstawowa, dolna - to ona zostaje z nami do samego końca i charakteryzuje się ciężkością np. orientalna paczula, drzewo cedrowe czy sandałowe. Zapach jest wyrazem naszej kobiecości i unikalnej osobowości.

Kto poprowadzi warsztaty?

Kasia Stryczniewicz, autorka książki "Podstawy aromaterapii w pracy z ciałem i emocjami". Instruktorka jogi z 13-letnim doświadczeniem. Twórczyni marki KASIA RAW- naturalnych olejków eterycznych jakości terapeutycznej. Kasia ostatnich 5 lat spędziła w Azji, ucząc jogi na Bali w Chinach i Indiach, czerpiąc z kultury Azji to, co najcenniejsze. Do Polski wróciła, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Stryczniewicz (@kasia_raw) Cze 24, 2019 o 11:03 PDT