Bielizna na walentynki: Victoria's Secret i nowa kolekcja popularnej marki

Bez względu na to, czy szukacie bielizny na prezent, a może chcecie ją potraktować jako element stylizacji albo po prostu dzięki niej poczuć się dobrze - projekty z metką Victoria's Secret zawsze się sprawdzają i jest to klasyka, obok której trudno przejść obojętnie. Szczególnie na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, bo popularna marka zdecydowała się pokazywać w swoich kampaniach kobiety o różnych typach urody, figurach, kształtach i pochodzeniu. Same zdjęcia nabrały też lekkości i luzu, których bardzo szukamy w 2021 roku. 

Anja Rubik w walentynkowej kolekcji Zara>>

Jaka jest nowa kolekcja? Przede wszystkim inspirowana miłością. Mamy tutaj różne odcienie czerwieni, słodki róż i namiętną czerwień, trochę przełamania szarością i delikatny puder, a do tego koronki, wzory kwiatów i motywy serc. 

"Wreszcie nadszedł nasz ulubiony moment w roku. Celebracja miłości i czas sprawiania sobie przyjemności" czytamy w informacji prasowej przesłanej przez markę. Kolekcji przyświecają takie hasła, jak "Dreamy Love", "It's a Gift Thing", "True Love" czy "Indulge-me Love", dzięki czemu znalazły się w niej obok siebie szlafroki i kapcie z pluszowych tkanin, dopasowane do siebie zestawy i nocna koronkowa bielizna (także z pasem do pończoch), ale też bardziej sportowe komplety oraz gładkie delikatne piżamy. 

Prezenty walentynkowe dla dziewczyny: 9 pomysłów na stylowe upominki, które zrobią na niej wrażenie>>

W radosnej i zwiastującej już wiosnę kampanii walentynkowej wystąpiły słynne aniołki Victoria's Secret, między innymi Candice Swanepoel, Joan Smalls, Daniela Pestova i Taylor Hill.