Po śmierci Biga dla Carrie wszystko wraca na dawne tory: powrót do starego mieszkania, wieczory przy drinku z przyjaciółkami, imprezy, niezobowiązujący seks… w tym wszystkim jednak los przygotował dla niej niespodziankę – a konkretnie, postawił na jej drodze niespodziewanego gościa. Tę postać na pewno świetnie znacie. Koniecznie obejrzyjcie teaser do końca!

W „And Just Like That 2” ponownie zobaczymy Aidana

Dla zagorzałych fanów serii, którzy czytali nasz artykuł sprzed paru miesięcy zdradzający niektóre ujęcia z planu, z pewnością nie jest to zaskoczenie. Do życia Carrie Bradshaw ponownie wkroczy Aidan – jej druga miłość, zaraz po Mr. Bigu. Czy tych dwojga znowu połączy uczucie? Jeśli nie chcecie się zespoilerować, lepiej nie czytajcie dalej.

Wszystko bowiem wskazuje na to, że powrót Aidana nie będzie tylko krótkim epizodem. Zdjęcia z planu, które wyciekły do sieci w lutym sugerują, że między nim a Carrie znowu wybuchnie prawdziwy ogień. Aktorów przyłapano na odgrywaniu scen pocałunku pod mieszkaniem głównej bohaterki. Jedno jest pewne – tak na pewno nie zachowują się starzy przyjaciele…

Co czeka pozostałych bohaterów „And Just Like That” w nowym sezonie?

Niestety, będzie to kolejny sezon, w którym nie zobaczymy serialowej Samanthy Jones. Grająca ją Kim Cattrall okazała się nieprzejednana i nie zgodziła się na udział w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. Zamiast niej zobaczymy jednak postaci znane już z pierwszej odsłony „And Just Like That”: bizneswoman o hinduskich korzeniach Seemę Patel graną przez Saritę Choudhury, a także koleżankę Mirandy z uniwersytetu dr Nyę Wallace odgrywaną przez Karen Pittman. Z tego co można wywnioskować, obie dołączą do bliskiego grona przyjaciółek Carrie.

Co u Charlotte? Najwyraźniej oboje z Harrym będą musieli zmierzyć się z problemami ich dorastającej córki, Lily Goldenblatt, która jest już nastolatką i sama zaczyna interesować się sprawami seksu. W przypadku Mirandy, teaser nie pozostawia wątpliwości, że zobaczymy kontynuację jej romansu z Che Diaz. Czy ten związek będzie miał jednak swój happyend?

Ciekawą informacją jest też to, że Cynthia Nixon oraz Kristen Davis dołączyły do Sarah Jessiki Parker i wspólnie, obok Michaela Patricka Kinga, zostały producentkami nowego sezonu „And Just Like That”. Premiera drugiej serii zapowiadana jest na czerwiec tego roku.