Czy luksus jest dla każdego?

Tak! Luksusowe marki z oferty Luxury Brands, już od jakiegoś czasu kierują swoje kolekcje do różnych pokoleń. Wyrazem tego jest także kampania HalfPrice promująca Luxury Brands, której twarzami są: Zuza Bijoch z pokolenia Millenialsów, Irena Wielocha (Gneracja X) oraz początkująca modelka Lou (Generacja Z). HalfPrice wierzy, że każdy zasługuje na luksus, bez względu na to, czy ma 17, czy 77 lat. Pomyślicie wtedy – dobrze, ale pozostaje cena… – oferta Luxury Brands sprawia, że marki cieszące się ogromnym dziedzictwem modowym są dostępne dla każdego w dużo niższej cenie.

Czego możecie się spodziewać?

Luksusu, luksusu i jeszcze raz luksusu! Modnych ubrań, butów i dodatków od marek high fashion w atrakcyjnej cenie. Produktów, które pozyskujemy bezpośrednio od wielkich domów mody i ich producentów. Trendów, które wyznaczają ikony stylu takie jak Hailey Bieber, Zendaya czy Dua Lipa. Już nie musicie stawać na palcach, aby sięgać po produkty z najwyższej półki, od teraz są łatwo dostępne w HalfPrice.  

Luksus zaklęty w klasyce czy szalonych kolorach?

HalfPrice jak zwykle nie ograniczało swoich możliwości przy wyborze asortymentu Luxury Brands. Postawiło na różnorodność i niepowtarzalność, tworząc bogatą ofertę, która spełni oczekiwania zarówno fanek ponadczasowej klasyki i kultowych marek, jak i zwolenniczek odważnych projektów w unikatowe wzory, o mocnych kolorach czy wyrazistych teksturach.

Jak szukać skarbów z Luxury Brands?

To proste! Odwiedź jeden z trzech sklepów, w których dostępna jest oferta Luxury Brands, a namierzysz ją wzrokiem momentalnie. Ubrania, buty i dodatki są wyeksponowane w przejrzysty sposób, więc polowanie na skarby nigdy nie było, aż tak proste!  

Lista sklepów:

Warszawa, Domy Towarowe Wars Sawa Junior, ul. Marszałkowska
Kraków, Centrum Handlowe M1, Al. Pokoju 67
Gdańsk, Centrum Handlowe Forum, Targ Sienny 7.

Więcej inspiracji zakupowych na stronie www.halfprice.eu