"Power couple" przełomu lat 90. i 00s - Victoria Adams i David Beckham, czyli słynni "Posh i Becks"

Cofnijmy się do początku. Związek Beckhamów rozpoczął się w latach 90. Z uwagi na pracę (ona - sławna piosenkarka Spice Girls, on - międzynarodowa gwiazda futbolu) unikali blasku mediów. Natłok obowiązków zawodowych sprawiał, że mieli niewiele czasu tylko dla siebie, dlatego desperacko starali się zachować wszystko w tajemnicy. Jednak nie mogło to trwać w nieskończoność.

Dave Hogan/Getty Images

Gdy ich relacja wyszła na jaw stali się jednym z najgorętszych tematów na całym świecie. Każde wspólne wyjście lądowało na pierwszych stronach gazet. Pisały o nich tytuły o tematyce sportowej, modowej, kulturalnej oraz (oczywiście) tabloidy. W zawrotnym czasie zostali okrzyknięci jednym z najbardziej stylowych i wpływowych "power couple". Obserwowani przez miliony fanów, osoby z branży i paparazzi, stali się ikonami lat 00s. Choć teraz mogą na chwilę odetchnąć od uważnie skupionych oczu, bo ich miejsce zajął jeden z synów wraz ze swoją ukochaną. I uwaga, nie chodzi o Brooklyna.

Zobacz: Victoria i David Beckhamowie: tak ewoluował ich styl na przestrzeni lat

Syn "Power couple" - Romeo Beckham 

Romeo to drugi po Brooklynie najstarszy syn Beckhamów. "Młody David", bo tak opisują go media, zdecydowanie odziedziczył cechy obojga rodziców. Z jednej strony poszedł w ślady ojca i kształtuje swoją profesjonalną karierę piłkarską, z drugiej pokochał modę - zupełnie jak Victoria, która jest przecież rozchwytywaną projektantką.

Romeo posiada niezwykły zmysł modowy. Stylizacjami nawiązuje do kultowych wyborów ojca z lat 2000. I choć David był wówczas krytykowany za "celebryckie zachowania" (którymi niezbyt się przejmował) widać, że jego syn również nie ma zamiaru ulec bezlitosnym komentarzom. 

"Power couple" generacji Z - Mia Regan i Romeo Beckham?

Oficjalnie: Według zagranicznych dziennikarzy tytuł ulubionej "power couple" zajęła miłość pokolenia gen z, czyli Mia Regan i Romeo Beckham.

Kim jest wybranka młodego piłkarza? Mia jest brytyjską modelką, która ma właśnie swoje 5 minut. Ze zdjęć, które dodaje na Instagram (jeśli jeszcze nie obserwujecie to zachęcamy - @mimimoocher) wyróżniają się 3 rzeczy:

  1. Jest duszą artystyczną, która uwielbia podróżować
  2. Moda to jej drugie imię. Chętnie eksperymentuje z fasonami i kolorami
  3. Jest w bardzo szczęśliwym związku

Richard Quinn F23/Launchmetrics Spotlight

Podobnie jak ojciec, Romeo wybrał dziewczynę, która rozumie branżę, zna dylematy popularności, ale przede wszystkim pasuje do niego charakterem. Skąd pewność, że Ci dwoje rozumieją się bez słów? Ich miłość kwitnie - to widać po wspólnych zdjęciach zakochanych. Nie żałują sobie pocałunków i czułych gestów.

Potrzebujecie więcej dowodów? Proszę bardzo.. Na Instagramie Romeo zamieścił zdjęcie z uroczym podpisem: 

Szalone, jakie mam szczęście z tą osobą - ig @romeobeckham

W tym roku para świętowała 4. rocznicę bycia razem. Choć do "Posh i Becks" brakuje im jeszcze 20 lat mamy nadzieję, że ich miłość będzie równie długa i piękna.